MAGAZİN HABERLERİ

Adını duyurmaya fırsat bulamadan ekrana veda etti!

Adını duyurmaya fırsat bulamadan ekrana veda etti!

Senarist Pınar Bulut'un kaleme aldığı, başrolünü Canan Ergüder, Mesut Akusta, Berk Cankat ve Özge Gürel'in paylaştığı, Süreç Film imzalı "Yıldızlar Şahidim" dizisinden sürpriz bir karar geldi.

MedyaRadar'da yer alan habere göre Star Tv’de Cuma günleri yayınlanan 'Yıldızlar Şahidim' dizisi beklenen reyting seviyelerine ulaşamadı.

Final yaparak ekranlara veda eden Barış Arduç ve Elçin Sangu’nun başrollerini paylaştığı "Kiralık Aşk" dizisinin gününde izleyiciler ile buluşturulan 'Yıldızlar Şahidim’de, Cuma gününe takıldı.

Yapımcı şirket diziyle ilgili kanalla ortak final kararı aldı. Ünlü yapımcı Ali Gündoğdu, dün alınan kararı yazılı açıklamayla teknik ekip ve oyuncularına böyle duyurdu:

"Değerli oyuncularımız ve teknik ekibimize, 'Yıldızlar Şahidimdir' projemizi, maddi ve manevi büyük özveriyle hayata geçirdik. Ancak oldukça zor bir günde başladığımız yayın sonucunda, aldığı sonuçlar oldukça üzücü, oyuncularımız ve ekibimizin yıpranmaması adına kanal ile aldığımız ortak karar neticesinde 4. bölümde final olacağını bildirmek isteriz. Emeği geçen tüm oyuncularımıza, menajerlerine, ajanslarına, yönetmenlerimiz ve teknik ekibimize gönülden teşekkür ederiz. Yeni projelerde görüşmek üzere..."
  • Bu Haberi