GÜNCEL HABERLERİ

AK Partili Orhan Miroğlu'nun oğlu hayatını kaybetti

AK Partili Orhan Miroğlu'nun oğlu hayatını kaybetti

AK Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu'nun 25 yaşındaki oğlu Zerdeşt Miroğlu uzun süredir tedavi gördüğü hastanede bu sabah hayatını kaybetti.

Milliyet'te yer alan habere göre AKP Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu'nun 25 yaşındaki oğlu Zerdeşt Miroğlu  bu sabah yaşama veda etti. AK Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu acı habere bu sabah sosyal medya hesabından duyurdu.

Miroğlu şunları söyledi: ''Zero'mun kalbi, yaşadığı acılara daha fazla dayanamadı ve bu sabah sustu. Hayatın anlamını ondan öğrendik. Zeromu, mutlu zamanlarındaki bu fotoğrafla uğurluyoruz. Kalbinde Zerdeşt sevgisiyle ve hatıralarıyla yaşayacak olan herkesin başı sağolsun'' diyerek uzun süredir Ankara'da tedavi gören oğlu Zerdeşt Miroğlu'nun vefatını duyurdu.

KAN İHTİYACINI DA SOSYAL MEDYADAN DUYURMUŞTU

Hayatını kaybeden 25 yaşındaki Zerdeşt Miroğlu yaklaşık 3-5 aydır tedavi görüyordu. Perşembe günü  kalbi durmuş ancak doktorların çabası ile hayata döndürülmüştü. AK Partili Miroğlu oğlu için kan ihtiyacı olduğunu sosyal medya hesabından duyrmuş kan ihtiyacı Kızılay tarafından karşılanmıştı.

Zerdeşt Miroğlu'nun Cenazesi bugün 14.20 uçağı ile Diyarbakır'a, Diyarbakır'dan da Midyat'a kara yolu ile götürülerek toprağa verileceği öğrenildi.
  • Bu Haberi