MAGAZİN HABERLERİ

Akif Beki yine bir sanatçıyla evleniyor!

Akif Beki yine bir sanatçıyla evleniyor!

Türk Halk Müziği sanatçısı Zara'dan geçtiğimiz yıl boşanan Hürriyet köşe yazarı Akif Beki yeniden nikah masasına oturuyor.

MedyaRadar'da yer alan habere göre Hürriyet köşe yazarı Akif Beki, İstanbul Devlet Türk Müziği Araştırma ve Uygulama Topluluğu'nda ses sanatçısı olarak görev yapan Türk Sanat Müziği sanatçısı Eda Karaytuğ ile evleniyor.

Çiftin önümüzdeki hafta nikah masasına oturacakları öğrenildi.

Eda Karaytuğ 1967 Adana doğumlu. 1985'te başladığı Adana Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı'ndan 1990'da mezun oldu.1991'de Elazığ ve ardından Bursa Devlet Klasik Müziği Korosu'nda görev yaptı.1997-2005 arasında İstanbul Devlet Türk Müziği Topluluğu'nda çalışmalarına devam etti.

Fransa, Hollanda, Yunanistan ve Türkmenistan'da konserler veren Karaytuğ 1997'den itibaren İstanbul Fasıl Topluluğu'nun çalışmalarına ve konserlerine katıldı.

Hürriyet köşe yazarı Akif Beki 2012 yılında evlendiği Türk Halk Müziği sanatçısı Zara'dan 14 Temmuz 2016 tarihinde tek celsede boşanmıştı. Çiftin 4 yıllık evliliğinden 3,5 yaşında Dila adında bir kızları bulunuyor.MEDYARADAR

  • Bu Haberi