YAŞAM HABERLERİ

Ali Ağaoğlu Ampute Milli Takımı'na ev tapularını verdi

Ali Ağaoğlu Ampute Milli Takımı'na ev tapularını verdi

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, Avrupa şampiyonu Ampute Milli Takımı sporcuları ve teknik heyetine söz verdiği evlerin sözleşmesini takdim etti.

Posta'da yer alan habere göre Ağaoğlu Maslak 1453’te düzenlenen törene Ali Ağaoğlu’nun yanı sıra Ampute Milli Takımı Teknik Direktörü Uğur Özcan ile sporcular katıldı. Törende, 13 sporcuya ve teknik direktör Özcan’a Çekmeköy’de yer alacak dairelerin sözleşmeleri imzalanarak noter huzurunda verildi.

'HER ZAMAN YANLARINDAYIM'

Ali Ağaoğlu, verdikleri sözü tutmanın mutluluğunu yaşadığını dile getirerek şunları söyledi: "Göğsümüzü kabartan, milli beraberliğimizi pekiştiren ampute takımımıza teşekkür ediyorum. Çalışmak, azmetmek başarıyı getirir. Her şeyi devletten beklememek lazım. Arkadaşlarımızın yaptıklarının hiçbir bedeli yok. Biz sadece üzerimize düşeni yaptık. Kaptanın dışında diğer arkadaşlarımızın dairesi yokmuş. Allah hepsine güle güle oturmayı nasip etsin. Her zaman onların yanında olacağım."

Evlerin yer aldığı proje 20-24 ay içinde bitirilecek ve sporcular bu süreden sonra dairelerine yerleşebilecek.

'ANNEMİN RÜYASI GERÇEK OLDU'

Ampute Milli Takımı’nın kaptanı Osman Çakmak, Güneydoğu gazisi olduğunu hatırlatarak, "Sabah aldığımız şehit haberi bizi üzüntüye boğdu. Bizi yıldıramazlar. Şehit de veririz gazi de oluruz ama ülkemizin birlik beraberliğini bozdurmayız. Sayın Cumhurbaşkanımız ile geçen hafta beraberdik. 'Asla pes etmek yok, başarıya devam’ sözü var. Bu yönde hareket edeceğiz. Ali Bey herkesi ev sahibi yaptı. Bize destek verenlerden Allah razı olsun" diye konuştu.

Milli sporcu Barış Telli ise annesine verdiği ev sözünü böyle bir hediyeyle tuttuğunu aktararak, "Annemin rüyasını gerçekleştirmiş oldum. Ali ağabeye, ailesine çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.
  • Bu Haberi