MAGAZİN HABERLERİ

Alişan'dan canlı yayında zehir zemberek sözler!

Alişan'dan canlı yayında zehir zemberek sözler!

Eda Erol'dan ayrılan Alişan canlı yayına bağlanıp açtı ağzını yumdu gözünü!


MedyaRadar'da yer alan habere göre nişanlısı türkücü Alişan'dan ayrılan Eda Erol 150 bin TL'lik tektaşı geri yolladı. Alişan yüzüğü istediği iddiasına dün şu yanıtı vermişti: ''Bıraksınlar da üzüntümüzü yaşayalım. Ayıptır ya! Takıyı geri istemek de ne demek? Benim aile kültürümde böyle şey yok.''

CANLI YAYINA BAĞLANDI, ATEŞ PÜSKÜRDÜ


Bugün de Beyaz TV'de konunun tartışıldığı anlarda canlı yayına bağlanan Alişan, sert tepki göstererek iddiaları yalanladı:

"EDA'NIN NAMUSUNA LAF EDECEK OLAN KARŞISINDA BENİ BULUR"

"Ben Instagram'dan dün açıklama yaptım. Biz kendi aramızdaki sorunları çözemediğimiz için ayrıldık. Lütfen ailemizi üzecek haberler yapmayın dedim. Biz birlikteyken de haberler yapıldı, ipe sapa gelmez iddialar ortaya atıldı. Biz sorunları çözemedik ve ayrıldık. Daha ayrıldığımızı söylemeden bir tane deli çıktı saçma sapan iddialar ortaya attı, üzerine vazife olmayan şeyler söyledi. Bu adam haber yapıldı. Ben Eda'dan ayrılmış da olsam Eda'nın ailesine, namusuna şerefine laf edecek olan karşısında beni bulur. Ben Eda'nın bundan önce de sonra da ne olursa olsun namusuna şerefine her zaman kefilim. Böyle haberlerin yapılması ben kime ne yaptım da acaba ben birlikteyken de haberler yapıldı, ayrıldıktan sonra da yapılıyor. Neden ya?

''TAKILARI GERİ İSTİYOR İDDİALARI FALAN AYIP YA''


Ben açıklama yapmışım, hala bunun arkasında ne var? Takıları geri istiyor iddiaları falan bunlar ne ayıp şeyler ya? Bu haberleri çıkaran herkese diyorum ki sizin kızkardeşiniz aynı durumda olsaydı ve onun hakkında her gün bir iddia ortaya atılsaydı siz ne düşünürdünüz ya? Babam edayı kızı gibi görüyor. Babam 'Artist zannediyor kendini' demiş. Babamı uyardım gelip sorarlar bir şey söylerler açıklama yapma. Eda neden böyle bir şey yaptı diye sordu gitmiş bunu 'Artist dedi' diye haber yapmışlar. Lütfen artık bir şey yazmasınlar."

Programdan görüntüleri izlemek için haberin videosuna TIKLAYINIZ!..
  • Bu Haberi