MAGAZİN HABERLERİ

Arda Turan ayaklarını yıkattığı eşini yeni fizyoterapisti ilan etti

Arda Turan ayaklarını yıkattığı eşini yeni fizyoterapisti ilan etti

Arda Turan ayaklarını yıkattığı eşini yeni fizyoterapisti ilan etti

Posta'nın haberine göre Medipol Başakşehir'de forma giyen milli futbolcu Arda Turan, eşi Aslıhan Doğan Turan'a ayaklarını yıkattığı fotoğrafı "Yeni fizyoterapistim" diyerek paylaştı.

ALİŞAN'IN SÖZLERİ BÜYÜK TEPKİ TOPLAMIŞTI

Daha önce türkücü Alişan'ın "Evleneceğim kadın terliklerimi giydirecek" sözleri uzun süre sosyal medyada ve ünlüler dünyasında gündem olmuştu.

ARDA TURAN FİTİLİ ATEŞLEDİ

Şimdi ise yıldız oyuncu Arda Turan'ın bu paylaşımı özellikle sosyal medyada büyük tepki topladı. Konuyla ilgili Arda Turan ve eşinden henüz bir açıklama gelmedi.

İşte Arda Turan'ın sosyal medyada büyük tepki toplayan paylaşımı:Gazeteciye, "Senin kafanı gözünü kırarım" diye bağırmıştı

Geçtiğimiz günlerde bir muhabirin, “Aslı Hanım, eşinizin evinde düzenlenen sade bir törenle evlendiniz. Hayalinizdeki düğün nasıldı?” sorusuna Aslıhan Doğan, elini ağzına götürüp fermuar işareti yaparak yanıt vermişti.

Muhabirin bu kez “Arda Bey konuşma yasağı mı getirdi?” diye sorması üzerine 31 yaşındaki Arda Turan, “Edepli ol, ne demek yasak. Senin kafanı gözünü kırarım, karımla konuşuyorsun” diye bağırmıştı. Eşi konusunda oldukça hassas bir tutum sergileyen Arda Turan'ın eşi üzerinden yaptığı bu espri şaşkınlıkla karşılandı.

ARDA'DAN AÇIKLAMA

Tepkiler karşısında Arda Turan, yanlış anlaşıldığını belirtip, sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı: ‘Dizimdeki buza yardımcı olduğu için; Eşime yeni fizyoterapistim diyorum… Ayağım da buzlu kovada! Şaka, komiklik, eğlence hani… Baktığımızı ne zaman göremez olduk. Ne ayak yıkatması… Allah akıl fikir versin. Hatırlatma: Geçmiş olsun denir.’
  • Bu Haberi