MAGAZİN HABERLERİ

Arto, Aleyna Tilki'yi Demet Akalın'a karşı uyardı!

Arto, Aleyna Tilki'yi Demet Akalın'a karşı uyardı!

Ünlü şarkıcı Arto, Demet Akalın'a çok ağır sözler söyleyerek Aleyna Tilki'yi uyardı. Arto, Aleyna'ya "Aman dikkat et bunu daha önce de tecrübe ettin! Sen zaten parlak ve değerlisin" dedi.

Milliyet'te yer alan habere göre geçen akşam Bostancı Gösteri Merkezi'nde  Demet Akalın sahne aldı. Akalın'a sahnede sürpriz iki isim katıldı. Bu isimler Aleyna Tilki ve Cem  Belevi'ydi. Aleyna, fotoğraf paylaşıp Akalın'a 'Beni kocaman tepelerden salıncakla indirdi' yorumunu yazdı. Şarkıcı  Arto ise, bu fotoğrafı görüp "Dikkat et" diyerek Tilki'yi uyardı.

"SEN ZATEN PARLAK VE DEĞERLİ BİR MADENSİN"

Şarkıcı  Arto, Aleyna Tilki'nin "Beni kocaman tepelerden salıncakla indirdi!" paylaşımına karşılık sosyal medya hesabı üzerinden bir mesaj paylaştı. "Bugün tepelerden salıncakla indirip, yarın o salıncağı altından çeker! Aman dikkat et! Bunun daha önce de tecrübe ettin! Sen zaten parlak ve değerli bir madensin!.  Miami'den sevgiler aman dikkat!" dedi.

DEMET AKALIN NE DİYECEK?

Demet Akalın ile Arto'nun arası son günlerde bir hayli kötüydü. Arto'nun bu sözlerine Demet Akalın'ın ne diyeceği merak konusu oldu.


  • Bu Haberi