MEDYA HABERLERİ

Asım Bayram olayında Ferluga Hanım ile ilgili şok iddia!

Asım Bayram olayında Ferluga Hanım ile ilgili şok iddia!

Müge Anlı'nın canlı yayınına bağlanan Antalyalı izleyiciler emlakçı Murat ve Ferluga Karatuğ'u birlikte gördükleri ifadesini yinelerken; yaşlı kadın anahtarı olmadığı için evden hiç çıkmadığını ve emlakçı Murat'ı hiç tanımadığını söylüyor.


Müge Anlı 43 gündür kayıp olan emlak zengini Asım Bayram'ın izini sürmeye devam ediyor.

22 Ocak günü evinden çıkan ve bir daha kendisinden haber alınamayan 82 yaşındaki Asım Bayram'ın öldürülmüş olabileceğinden şüpheleniliyor.

Olayın iki büyük şüphelisi Asım Bayram'ın 2 yıldır beraber yaşadığı Ferluga Karatuğ ve en son görüştüğü kişi Emlakçı Murat.

Bugün Asım Bayram'ın Isparta'daki evinde kimseyi sokmadığı söylenen kasa odasına girilerek araştırma yapılacak.

Emlakçı Murat "Asım Bey'i ne zamandır tanıyorsunuz?" sorusuna "Asım amcayı yaklaşık bir yılı biraz geçmiştir bir iki ay filan geçmiştir" yanıtını vermişti.

Yayında bazı akıl karıştıran ifadeleri dikkat çeken Ferluga Karatuğ ise emlakçı Murat'ı hiç tanımadığını ve iki yıldır birlikte yaşadığı Asım Bey'in Murat'ı kendisiyle tanışmadan önce tanıdığını ifade ederek 'Asım Bey'i bir yıldır tanırım' diyen emlakçı Murat'ın açıklamasıyla çelişkiye düştü.

Evden hiç çıkmadığını; anahtarı olmadığı için evden hep Asım Bey ile birlikte çıktığını söyleyen yaşlı kadının 'Görmedim, duymadım, bilmiyorum, tanımıyorum' şeklindeki yanıtları ve hayat arkadaşına dair hiç bir ayrıntıya hakim olmaması kafa karıştırmaya devam ediyor.

Müge Anlı'nın canlı yayınına bağlanan Antalyalı izleyiciler emlakçı Murat ve Ferluga Karatuğ'u birlikte gördükleri ifadesini yinelerken; yaşlı kadın bahsi geçen tarihlerde evden hiç çıkmadığını ve emlakçı Murat'ı hiç tanımadığını söylüyor.

Bugün yayına Antalya'dan bağlanan Ramazan Bey'in açıklamaları dikkat çekiciyidi. Ferluga Hanım Ramazan Bey'in iddialarını da kabul etmedi.

İzlemek için haberin videosuna TIKLAYINIZ!..
  • Bu Haberi