SPOR HABERLERİ

Aslan'da Ocak harekatı

Aslan'da Ocak harekatı

G.Saray, Ocak ayına da iddialı hazırlanıyor. İskelet kadrosunu yıldız yabancılardan oluşturan sarı-kırmızılılar, devre arasında yurt içinden ve yurt dışından gelecek vaad eden genç oyuncuları alacak.

Yeni Şafak'tan Umut Yılmaz'ın haberine göre yenilediği kadrosuyla sezona çok iyi bir giriş yapan ve 7 maçta topladığı 19 puanla liderlik koltuğunda oturan Galatasaray, transferde dur durak bilmiyor. Sezon başında Gomis, Belhanda, Fernando, Maicon, Mariano, Ndiaye ve Feghouli gibi yıldız isimleri kadrosuna katan sarı-kırmızılılar, rotasını şimdi de genç ve dinamik oyunculara çevirdi. Gelecek için umut veren yıldız adayı futbolcuları radarına alan Galatasaray, bu konuda yurt içinde ve yurt dışında ciddi araştırmalar yapıyor. Yönetimin listesinin başında, teknik direktör İgor Tudor’dan gelen isimler Emre Akbaba ve Kaan Ayhan var. 2 yabancı oyuncuyu da gündemine alan sarı-kırmızılıların, Brezilya ve Fransa'da takipte olduğu öğrenildi.

SÖZLEŞMESİ BİTECEKLERE İZİN

Yönetim sezon sonu sözleşmesi bitecek oyunculara teklif gelmesi halinde, teknik direktör İgor Tudor'la bir görüşme yapacak. Hırvat teknik adamın onay vermesi durumunda, Yasin Öztekin ve Koray Günter gibi oyuncuların satışları gerçekleşecek. Yönetimin, Yasin konusundaki kararını verdiği, tekliflerin değerlendirileceği de öğrenildi.
  • Bu Haberi