MAGAZİN HABERLERİ

Ata Demirer'e eski aşkı öyle bir taş attı ki!

Ata Demirer'e eski aşkı öyle bir taş attı ki!

Ata Demirer’le geçen ay ayrılan Aslı Turanlı’dan eski aşkına taş! Demirer’in barışmak için uğraştığı konuşulan güzel oyuncu, ‘O, asla geriye bakmaz’ diye paylaştığı atarlı mesajla eski aşkına mesaj verdi.

Takvim Gazetesi'nin haberine göre komedyen Ata Demirer'le aşkı bir ayı doldurmadan biten Aslı Turanlı, suskunluğunu bozdu. Kendisinden 20 yaş büyük Demirer'le aşkını geçen ay bitiren Turanlı, ayrılık sonrası sessiz kalmıştı. Adını ünlü komedyenle duyuran 26 yaşındaki oyuncunun reklam aşkı yaşadığı öne sürülse de Turanlı, hakkındaki iddialara da cevap vermedi. Eleştirilere daha fazla dayanamayan güzel oyuncu, sessizliğini bir bozdu pir bozdu.

ŞARKILI GÖNDERME YAPTI

Güzel oyuncu, sosyal medyada atarlı paylaşımlara imza attı. Aslı Turanlı, geçtiğimiz gün uçaktan İngilizce "O, asla geriye bakmaz" notuyla paylaştığı kareye kalp ekledi.

Demirer'in barışmak için uğraştığı konuşulan güzel oyuncu, daha sonra da Sezen Aksu'nun 'Büklüm Büklüm' şarkısının şu sözlerini paylaşıp eski aşkına adeta gönderme yaptı: "Ele geçmez istediğin, uğruna savaş vermediysen."

26 yaşındaki oyuncunun "O limonu en saf haliyle istiyorsan; çekirdeğine iyi bakman lazım" notu da hayli manidardı.
  • Bu Haberi