MAGAZİN HABERLERİ

Aydın Kurtoğlu: "Çizgi film izliyorum"

Aydın Kurtoğlu:

Başarılı sunucu Emre Saygı’nın hazırlayıp sunduğu, Türkiye’nin ilk interaktif talk show programı “Hadi Be”nin konuğu, 'Kalpsiz' adlı şarkısıyla büyük beğeni toplayan başarılı şarkıcı Aydın Kurtoğlu oldu.

Hayli keyifli anların yaşandığı “Hadi Be” canlı yayınında Emre Saygı ve sosyal medya kullanıcılarının sorularını yanıtlayan Aydın Kurtoğlu, samimi açıklamalarda bulundu.

Yeni klibimi Japonya’da çekeceğim

Aydın Kurtoğlu, “Kalpsiz” adlı şarkısına Japonya’da klip çekeceğini söyledi: “Kalpsiz adlı yeni şarkımın klibini çekmek için Tokyo’ya gidiyoruz. Zaten benim gözlerim de Japonlar gibi çekik, makyajla biraz daha çekik hale getireceğim. Saçlara da enteresan bir şey yapacağım. Kısmetse yönetmen Murat Joker’le klibi çekeceğiz. Şarkıyı dinledikten sonra bana bir şey izletti, biz de çok yükseldik, ‘Böyle bir şey yapalım ama bunu Tokyo’da yapalım’ dedik. Öyle bir yüreklendik, gaza geldik açıkçası. Biz buradan 8-9 kişi gidiyoruz, başka ülkelerden de aramıza katılacak arkadaşlarımız olacak. 10-15 kişilik bir ekiple çekeceğiz klibi.”

Çizgi film izliyorum

İki oğlu bulunan Aydın Kurtoğlu, çocuklarıyla birlikte çizgi film izlediğini anlattı: “Çizgi film izliyorum, çocuklardan dolayı. Eskiden Pepe’yi izliyorduk. Şimdi ‘Rafadan Tayfa’yı izliyorum. Ama bir şey söyleyeyim mi; çok güzel ya. Mahalle dizisi gibi, çocuklar mahallede top oynuyorlar filan. Ben de mahalle kültürüyle büyüdüm. Zeynep Kamil çocuğuyuz, Üsküdar... Sokaklarda büyüdük. Sabah evden çıkardık, akşam ezanı okunduğunda eve gelirdik.”

Babamdan çok fırça yedim


Aydın Kurtoğlu, okul yıllarında ders notları nedeniyle babası Cengiz Kurtoğlu’ndan çok fırça yediğini söyledi: “Derslerim çok kötüydü. Lise 1’de çarpım tablosunu daha yeni sökmeye başlamıştım. Babamdan çok fırça yedim. O karneler havada uçuşurdu hep, ‘Bu ne lan’ diye alıp atardı karneyi havaya. Çok tembel bir öğrenciydim, felakettim. Bende bir de kalpazanlık vardı, karnedeki 1’leri 3’e çevirmeye çalışırdık. Hiç takdir, teşekkür almadım.”

En iyi yaptığım yemek lazanya


Mutfağa girmeyi sevdiğini söyleyen Aydın Kurtoğlu, “Genelde evde yemek yaparım. En iyi, severek yaptığım yemek de lazanyadır. Güzel de yaparım. Sofrayı da güzel kurarım, sunuma dikkat ederim. Önce fotoğrafını çeker, sonra yerim. Yemek yapmayı çok seviyorum ama yemeyi daha çok seviyorum” dedi.

Depresif adamı oynayabilirim

Oyunculuğa sıcak baktığını söyleyen Aydın Kurtoğlu, “Nasıl bir rol oynamak istersin?” sorusunu şöyle yanıtladı: “Depresif bir adamı oynayabilirim.”


  • Bu Haberi
Nusret bu kez de Messi'yi ağırladı
Sosyal medya hesapları sıkı denetim altında
Murat Dalkılıç: "Sinemayı neden bırakayım?"
Emekli maaşlarına yüzde 14 zam!
Şahin Irmak’tan hıyarlı gönderme
Yusuf dede geçirdiği operasyonla sağlığına kavuştu
Furkan Andıç ev arıyor
Hobi olarak başladılar, talepleri yetiştiremiyorlar
Aleyna Tilki Nişantaşı'nda böyle görüntülendi
ABD’den PYD’ye Suriye'de tünel desteği!
Yalın gecelerde efkar dağıttı
Eşine "Kapıyı açma, polis" diye bağırdı!..
Dilan Çiçek Deniz'e yakın markaj!..
Kaşıkçı cinayetin gizli ortağı: Dahlan
Fahriye - Burak çifti Almanya'da çok mutlu
Yüksekten düşen vinç operatörü hayatını kaybetti!
Berkay ve eşi korumasız adım atmıyor!
Mevlüt Çavuşoğlu: "Pompeo ile değerlendireceğiz"
Defne Samyeli'nden Cem Yılmaz'a 'çok tatlı' jest!
Cemal Kaşıkçı hakkında şaşırtan dini nikah iddiası!
Fatih Altaylı'dan Kadir Mısıroğlu'na olay sözler
Tuba Büyüküstün New York'tan ev alacak
Nurseli İdiz'den konuşulacak 'taciz' çıkışı!
Bodrum'da sağanak yağış sele dönüştü!
Amine Gülşe ve Mesut Özil üç ayrı ülkede düğün yapacak
CHP Milletvekili Erdin Bircan hayatını kaybetti
Taha Akyol'dan Kadir Mısıroğlu'na gönderme!
"Cinayeti zevkten işledim" diyen şahıs tutuklandı!
Hülya Avşar: “Bu mevzu da çok ayağa düştü”
Genç Merve'nin vefatı sevenlerini kahretti