MAGAZİN HABERLERİ

Bahar Candan'dan Murat Boz bombası!

Bahar Candan'dan Murat Boz bombası!

Meşhur Bodrum gecelerine hızlı bir giriş yapan "İşte Benim Stilim" programının fenomen yarışmacısı Bahar Candan, Murat Boz ve Aslı Enver’in yeniden barışması hakkında açıklama yaptı.

Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre Bodrum Gümbet barlar sokağında bulunan Pasha Club’de sahne alan Bahar Candan için izdiham yaşandı. Bir saat içerisinde tıka basa dolan eğlence mekanı kapılarını erken saatlerde müşterilere kapatmak zorunda kaldı. Yaklaşık bin 500 kişinin izlemeye geldiği Bahar Candan'ı meraklı gözlerle izleyen yerli ve yabancı turistler Candan'ın bol bol fotoğrafını çekti.

Sahne öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Candan, Bodrum'da olduğu için çok mutlu olduğunu ifade ederek “Okulların tatil olmasıyla birlikte hemen Bodrum'a geldim. Her hafta Pasha club de sahne alacağım. Şarkımı söyleyeceğim. Hayatımın en mutlu günü bugün. Çok yoruldum. Hem yarışma programı hem de okulum ve güzellik merkezindeki sorumluluklarım beni oldukça yordu. Ama beni eğlenmek dinlendiriyor. Ben burada hem eğleneceğim hem dinleneceğim bir yandan da tatil yapıp para biriktireceğim” dedi.

HAKSIZLIĞA UĞRADIM

Geçtiğimiz haftalarda ünlü oyuncu Eser Yenenler'in evinde Murat Boz’la eğlendiği gerekçesiyle magazin gündemine bomba gibi düşen Candan hakkını yediklerini söyleyerek “Benim için talihsizlikti. Benim tarafından söylenecek bütün sözler söylendi. Bana çok büyük haksızlık yapıldı” ifadelerini kullandı.

Bahar Candan‘la görüntülendikten sonra ünlü sanatçı Murat Boz sevgilisi Aslı Enver'le ayrılma noktasına gelmişti. Bahar Candan, Murat Boz için “Barışıp barışmamaları ya da hiç ayrılmamış olmaları beni ilgilendirmiyor banane” diyerek umursamadığını söyledi.

Candan, kendinin de bir özel hayatı olduğunu ve bunun kimseyi ilgilendirmediğini de sözlerine ekledi.
  • Bu Haberi