GÜNCEL HABERLERİ

Bakan Bozdağ: "Kalleş ve hain bir terör saldırısı"

Bakan Bozdağ:

Ortaköy'deki terörist saldırıya ilişkin açıklamalarda bulunan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Türkiye'mize, huzurumuza, birliğimize, kardeşliğimize ve hepimize yapılmış kalleş ve hain bir terör saldırısıdır" dedi.

Yeni Şafak'ta yer alan habere göre Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Ortaköy'de bir gece kulübüne düzenlenen saldırının ardında resmi Twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.

Bakan Bozdağ'ın açıklamasından öne çıkan başlıklar şöyle:

"İstanbuldaki terör saldırısında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet,yakınlarına başsağlığı/sabır,yaralılara şifa diliyorum. İstanbul'daki menfur terör saldırısını yapan teröristi, saldırı emri verenleri ve saldırıya yardım edenleri lanetliyorum.

Bu; Türkiye'mize, huzurumuza, birliğimize,kardeşliğimize ve hepimize yapılmış kalleş ve hain bir terör saldırısıdır. Hiçbir terör saldırısı; birliğimizi bozamayacak, kardeşliğimizi yok edemeyecek, Türkiye'nin terörle etkin mücadelesini zaafa uğraşamayacaktır. Terörün kökünü kazımak için Türkiye, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da kararlı ve etkin mücadelesini sürdürecek / terörü, bitirecektir."
  • Bu Haberi