MAGAZİN HABERLERİ

Barış Arduç'la ilgili bomba yasak aşk iddiası!

Barış Arduç'la ilgili bomba yasak aşk iddiası!

Başrolünde Arduç’un oynadığı ‘Kiralık Aşk’ın ani bitişiyle ilgili ortaya şok bir iddia atıldı. Buna göre yakışıklı oyuncu, dizinin evli senaristiyle yasak aşk yaşayınca dizi erken final yapmış!..

Bu şok iddia, dün gündem yarattı!

Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre
geçtiğimiz haftalarda erken final yapan 'Kiralık Aşk' dizisinin başrol oyuncusu Barış Arduç hakkında önceki gün şok bir iddia ortaya atıldı. 1ANTV'de yayınlanan 'Bir De Bizden Dinleyin' programının sunucusu Cem Aydınlı, dizinin bitiş sebebinin altında yasak aşk olduğunu öne sürdü.

CANLI YAYINDA OLAY!

Aydınlı'nın iddiasına göre de bu yasak aşkın başrolünde Arduç'la dizinin senaristi Meriç Acemi yer alıyor… Aydınlı, canlı yayında ortaya attığı bu iddiayla ilgili şunları söyledi: "Evli ve bir çocuğu olan dizinin senaristi Meriç Acemi ile Barış Arduç kısa süre aşk yaşamış. Acemi, zaten Arduç'a platonik olarak aşıkmış. Sonra bölümler ilerledikçe Meriç Hanım, yakışıklı oyuncuyla beraber olmaları için diretmeye ve onu köşeye sıkıştırmaya başlamış."

Şok iddialarını sürdüren Aydınlı ekledi:

SETTE KRİZ Mİ ÇIKARDI?

"Barış Bey, daha sonra geri çekilmiş ve Meriç Hanım'a yapamayacağını belirtmiş. Bu durumdan etkilenen Meriç Acemi ise sette devamlı huzursuzluk yaratınca dizinin yayından kaldırılmasına karar verilmiş."

Özellikle Baruş Arduç'un hayranlarını şoke eden bu iddianın ardından gözler yakışıklı oyuncuyla uzun süredir aşk yaşadığı Gupse Özay'a çevrildi. Meriç Acemi ise konuyla ilgili sessiz kalmayı tercih etti.
  • Bu Haberi