MAGAZİN HABERLERİ

Burcu Esmersoy'un 'evlilik ve çocuk' kriterleri

Burcu Esmersoy'un 'evlilik ve çocuk' kriterleri

"Doğa Rutkay'la Her Şey Bu Masada" adlı programa katılan Burcu Esmersoy, çocuk özlemi ve evlilik üzerine açıklamalarda bulundu.

Sözcü'de yer alan habere göre anne ve babasının çok küçük yaşta boşandığını söyleyen Burcu Esmersoy, bu yıl evlenmek ve anne olmak istediğini belirtti. Uzun yıllar aynı yastığa baş koyabileceği bir eş istediğini belirten Esmersoy, “Yıllardır soluksuz çalıştım. Eğer annelik yapacaksam çocuğum bakıcıyla değil benimle bire bir büyüsün istiyorum. Yaşamımı biriyle birleştireceksem, uzun yıllar aynı yastığa baş koyabileceğim, inandığım ve güvendiğim biri olmalı. Boşanacağımı düşünmeden evlilik hayal ediyorum” dedi.

“HAYATIMI AKIŞINA BIRAKTIM”

İş hayatının en yoğun dönemlerinde kendine, “Sabret, çalışmadan dinlenme süreci yaşayabileceğin günler olacak” dediğini anlatan sunucu, “Haziran'da ekrana veda ettim. O sürecin sekizinci ayındayım. Ancak aşk hâlâ kapımı çalmadı. Hayatımı akışına bıraktım” şeklinde konuştu.

“SAHTE BİR YÜZÜM YOK”

Çok kolay sinirlendiğini ifade eden Esmersoy, “Haksızlık, adaletsizlik ve yalan beni çileden çıkarır. Sahte bir yüzüm yok. İçim kan ağlarken çevreme gülücük saçamıyorum” açıklamasını yaptı.
  • Bu Haberi