MAGAZİN HABERLERİ

Çağla Şıkel: "Keşke bir de kızım olsa"

Çağla Şıkel:

Emre Altuğ ile evliliğinden Kuzey ve Uzay adında iki oğlu olan Çağla Şıkel kız çocuğu istediği için yeniden evlenmeye sıcak baktığını açıkladı.

Sözcü'den Mustafa Kızgınyürek'in haberine göre 37 yaşında olduğunu ve aşka kapılarını kapamadığını belirten Şıkel, “Hayatta en çok istediğim şey bir çocuk sahibi daha olmak” dedi.

Güzel manken, “İki oğlum var. Ama bir kız çocuk annesi olmanın özlemini çekiyorum. Sırf bu yüzden evlenmeyi düşünüyorum. Tabii evlilik zor! Bayıldığım için değil ama çocuk için tekrar evleneceğim” dedi. Üçüncü çocuk için “İnşallah kız olur. Ama erkek olursa da kabulümdür” diye konuştu.

'Kimse gözlerime oğullarım gibi bakmıyor'

Oğullarının hayatında büyük önem taşıdığını belirten Şıkel, “Bu hayatta kimse bana oğullarımın baktığı gibi bakmadı. Bir başkasına o kadar aşık, saf ve temiz yaklaşan hiçkimse olamaz. Onların sevgisi, anneye olan aşkları bu hayatta beni en çok ayakta tutan şey” cümleleriyle oğullarına duyduğu sevginin altını çizdi.

'Emre ile küs değiliz'

Eski eşi Emre Altuğ'yla sürekli görüştüklerini de açıklayan Şıkel, “Biz sadece evliliğimizi bitirdik. Anne ve babalık görevimiz ölene kadar devam edecek; iki iyi arkadaş gibi sürekli vakit geçiriyoruz. Eksikliğimizi çocuklara hiç hissettirmedik” diyerek Altuğ ile küs olmadıklarını belirtti.

Emre Altuğ'la tekrar barışma ihtimallerinin olmadığını söyleyen Şıkel, “Emre'yle tekrardan olmaz. Biz küs değiliz. Çocuklarımız için tabii ki görüşüyoruz ama evliliğimizin bitmesi gerekiyordu, bitti. Tekrar bir araya gelemeyiz” diye konuştu.
  • Bu Haberi