MAGAZİN HABERLERİ

Cem Uzan’dan 'derin' itiraf!..

Cem Uzan’dan 'derin' itiraf!..

Derin Mermerci’nin kanser hastalığıyla ilgili yaptığı paylaşıma aynı zamanda eski aşkı olan Cem Uzan’dan itiraf gibi bir yorum geldi: ‘Ben de benzer bir 2010’da başlayan durumla yüz yüzeyim!’

Takvim'de yer alan habere göre yıllardır Fransa'da firari olarak yaşayan Cem Uzan, önceki gün sosyal medyada yaptığı itirafla herkesi şoke etti. 2009 yılında avukatının mahkemeye sunduğu dilekçede kan değerlerinin normalin çok üstünde olduğu için kanser riski taşıdığı belirtilen Uzan, yine aynı hastalıkla yüz yüze.

57 yaşındaki firari işadamının hastalığı, Derin Mermerci'nin kanser hastalarına destek amaçlı başlatılan 'Saçım Saçın Olsun' kampanyası için yaptığı paylaşımla ortaya çıktı. Instagram'da annesi Ender Mermerci'nin yıllar önce kanseri yendiğini yazan sosyetik güzele Cem Uzan da şu yorumu yaptı: "Ben de benzer bir durumla şahsen karşı karşıyayım. Tanrı seni ve sevdiklerini korusun Dero'm."

Firari iş adamının eski sevgilisi olan Mermerci'yle halen dost kaldığını da gözler önüne seren bu itiraf gibi paylaşımı, sosyal medyada şok etkisi yarattı.
  • Bu Haberi