MAGAZİN HABERLERİ

Cem Yılmaz'dan 'marjinal' çıkış!

Cem Yılmaz'dan 'marjinal' çıkış!

Ahu Yağtu ve Defne Samyeli’yi buluşturacağı konuşulan Cem Yılmaz, iddiaları sözle yalanladı. Ama şovmen, elinde hediyesi yanında sevgilisiyle kutlamanın yapılacağı Bodrum’a giderek ‘Cem, modernlikte sınırları aştı’ dedirtti.

Takvim Gazetesi'nin haberine göre Mayıs'ta başlayan aşklarıyla gündemden düşmeyen Defne Samyeli ile Cem Yılmaz, önceki akşam Milas Havaalanı'nda görüntülendi. İkilinin, Bodrum'a gidiş sebebi ise Yılmaz'ın eski eşi Ahu Yağtu'dan olan oğlu Kemal için verilecek 6. yaş günü partisiydi. Yılmaz'a, Yağtu'nun Mandarin Oriental'deki lüks villasında yapılacak partiye Samyeli'nin de katılacağını duyunca küplere bindiği iddiası soruldu.

Soruyu duyunca asabileşen şovmen, gazetecilere "Neden bahsediyorsunuz! Bizim böyle bir hayatımız yok" diye çıkıştı. Yılmaz'ın şovlarında dediği gibi "O kadar marjinal değiliz" iması yapmasına rağmen oğlunun yaş günü için gittiği Bodrum'a Samyeli'yi de götürmesi bir garipti!..Yağtu, Kemal'in geçtiğimiz yılki yaş gününde de eski eşinin o dönemki aşkı Özge Sabuncu ile bir araya gelmişti.
  • Bu Haberi