MEDYA HABERLERİ

Coco'nun 51 Tonu Cengiz Semercioğlu'na sordu!

Coco'nun 51 Tonu Cengiz Semercioğlu'na sordu!

Coco’nun 51 Tonu: "Okan'ın DJ'liğine edecek lafın çok, 70'lik Özkök'ün DJ'liğine neden diyecek tek sözün yok?"

Medyanın Elli Tonu'ndan Coco'nun 51 Tonu'nun yazısı...

Cengiz, Ayşe, Adriana! Atma be yavrum atma!

Coco soruyor!

Bugün konumuz magazin basınının Adrina ile imtihanı ya da özür dilemenin dayanılmaz hafifliği
Necip Türk basını uzun zamandır Adriana ile yatıp Adriana ile kalkıyor! Mal bulmuş mağribi gibi atladılar Adriana’nın ihanet haberine ama nerden baksan tutarsızlık, nerden baksan ahmakça…

Neymiş edendim, kız Metin’den ayrılır ayrılmaz trilyoner tenisçi sevgilisinin yanında almış soluğu.
Neymiş; purolu zengin adamlar aşka galip gelmiş. Oysa internete bir göz atıverseler adamın tenisçi değil emlak danışmanı ve gay olduğunu bir çırpıda öğreniverecekler! Böyle abuk sabuk yazılara imza atıp komik duruma düşmeyecekler!

Ama tabii onları da anlıyorum.

Kimileri hanutçuluk denetleme ve düzenleme faaliyetlerinin yoğunluğundan, kimileri ise Bodrum’un gece kulüplerinde içip içip dudak kası antremanı yapmaktan araştırmaya vakit bulamıyor! Ballı geziler, hanut Alaçatı, Bodrum seyahatleri varken kim uğraşacak bunlara bakmaya, değil mi?

Ama ne oldu? Adriana dün gece herkesi ters köşeden vurdu! Siz Metin için ahlanıp vahlanırken. ve hay allah tam da yazılarınız basılmışken yengemiz gerçekleri tokat gibi yapıştırıverdi yüzünüze!
Puroymuş da zengin adamlarmış da mışmış da muşmuş!

Eee yak bakalım şimdi bir zengin purosu Cengiz efendi; sana bu saatten sonra efkarlı efkarlı püfürdetmek yakışır!

Metin’e ne olacak, dizisi küt diye yayından kalkacak mı diye merak eden Ayşe kızımıza da kendi fırtınalı aşk hayatını hatırlatır; Allah başka dert vermesin sana inşallah der; “Yolla kaderim, yollaaaa! Acıları bana yolla” şarkısı eşliğinde iyi tatiller dilerim!

Tatil demişken bak yine aklıma Cengiz geldi! Cengiz deyince de ister istemez Demet ve Okan takıntısı geliyor aklıma; yoksa tüm bu yazıları kankası Hande’nin gönlünü okşamak için mi yazıyor?

Yok canım, abartma Coco, o kadar da değildir!

Neyse biz yine dönelim konumuza…

Hürriyet Kelebek’in medar-ı iftiharı Cengiz Bey iki gündür kafayı Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt’un Dj’liği meselesine takmış. Bak sen, kendince alay ediyor bizimki! Bugünkü yazısında. olur da Okan yarın bir gün albüm çıkarır diye peşin peşin özür dilemiş müzik severlerden.

E be kardeşim madem özür dileme işini bu kadar önemsiyorsun o zaman sen önce toprağa verildikten 24 saat sonra uyuşturucu kullandığını iddia ettiğin ve doktoru tarafından bile yalanlandığın Harun Kolçak, babası ve hayranlarından özür dilesene.

Sana yazılarında devirdiğin çamlarla ilgili bir özür listesi çıkartırım, buradan Hürriyet binasının olduğu Güneşli’ye kadar uzar gider!

Sözün özü yaptığın iş emek, liyakat ve haysiyet mesleğidir.

Ama maalesef biz burdakilerin tiniyetsizliği yüzünden edecek iki kelime bile bulamıyoruz.Ha mesele gerçekten Dj’lik ise; 60’ından sonra DJ’liğe soyunan kankan Selçuk Yöntem ya da 70’in de bu işlere kalkan kırmızı pantolonlu Ertuğrul Özkök için söyleyecek hiç mi lafın yok mu a be Cengiz?..

Coco’nun 51 Tonu / MEDYANIN ELLİ TONU
  • Bu Haberi
Yasemin Kutsi