MEDYA HABERLERİ

Coco’nun 51 Tonu yazdı: "Seren sen ne yaptın ya!"

Coco’nun 51 Tonu yazdı:

Coco'nun 51 Tonu diyor ki: "Derya senin sevgilini değil ama sen Derya & Sarp ikilisini güzel kullandın Serencim!"

MEDYANIN ELLİ TONU'ndan Coco’nun 51 Tonu'nun yazısı...

Eskilerin çok güzel bir lafı vardır, bayılırım: “Görmemişin oğlu olmuş, tutmuş şeyini koparmış!” Yani iyi ki bir sevgili yaptın be Seren’im! Çocuğun adını kullanmaktan bıkmadın, usanmadın!

Tamam anlıyorum, kendi çevresinde tanınan genç şarkıcı sevgilini tüm ülkeye tanıtmak istiyorsun ama bunun da bir haddi, hududu var güzel kızım! Her olaydan çocuğu nemalandıracağım diye ortalara atlarsan bu işin b.k’u çıkar!

Allahım sayenizde Güzin Abla’ya bağladım ya; benim bile lügatımı bozdunuz vallahi! Güzel kızım filan diyorum! Neyse konuya döneyim ben!

“Noldu da delirdin?” diyorsunuz çünkü, farkındayım.

Anlatıyorum...

Şimdi malumunuz Sarp Levendoğlu ile Derya Şensoy bir süredir beraber. Aşklarını sakladılar, evlilik filan bitti konularına girmiyorum; çünkü inanın hiç ilgilenmiyorum!

Ama bu günlerdir bu ikiliyle yatıp kalkmamıza engel değil ne yazık ki!

Vay efendim Sarp ve Derya ayrılmışlar, dövme krizi çıkmış falan filan! Olabilir, tartışabilirler; siz hiç mi tartışmıyorsunuz sevgilinizle ayol! Ben benimkinin canını alıyorum vallahi!

Neyse tartışmadan sonra Derya, soluğu Bodrum’da almış! Arkadaşlarıyla her gece dağıtıyormuş! Ve önceki gece de Seren Serengil’in sevgilisi Özay Bakır’ın sahne aldığı Hazine’de soluğu almış!
İşte buradan sonra ver mehteri kısmı başlıyor hazır olun!

Kız arkadaşlarıyla videolar çekmiş, sahneye çıkmış Özay’la şarkılar söylemiş ve yaptığı paylaşımlara da Özay’ı etiketlemiş!

Vay efendim bunu nasıl yaparmış, sevgilisi Özay’ı Sarp’ı kıskandırmak için nasıl kullanırmış!

Allahım öleceğim koskoca Star TV’de tam 45 dakika bu konuşuldu bugün! Sevgilim de sevgilim, sevgilim de sevgilim! Şiştim gerçekten!

A benim güzel kızım; senin sevgilin orada sahne alıyor, garsonluk yapmıyor! Kız da doğal olarak paylaşımlarında onu etiketliyor! Ne var bunda yahu!

Hani bilir misin genelde bu tarz yerlerde ya da konserlerde sahnede biri varsa o genelde etiketlenir!

Ben Tarkan’ın karısından bunu hiç duymadım mesela! “Aaaa kadına bak, Tarkan’ı etiketlemiş, kocamı ya! Şaka mı bu, onu kullandı! Beni beniii, Bihteriniiii!” diye höykürmedi hiç!

Kaldı ki kızı iki dakikada alkolik yaptın, yerlerde yuvarlanıyor dedin! Gömme hızın NASA’da yok yahu!

Ama takdir ediyorum, işini a-acayip biliyorsun! Bu açıklamaların yarın boy boy her yerde olacak; böylece hem Özay’ın, hem de o mekanın marka bilinirliği artacak! Bir taşla, iki kuş; helal vallahi!

Yalnız seni uyarmak isterim; o koltuğa oturup vır vır vır herkesi eleştiriyorsun ya, elmalarla armutları karıştırma istersen! Çünkü o bildiğin magazin figürlerinden değil; Ferhan Şensoy ve Derya Baykal gibi iki duayenin kızından bahsediyoruz! Bir durumuz olmalı değil mi tatlım! “Voltran, voltran, voltran” diye bağırmadan önce, “Ben ne yapıyorum, ne diyorum” diye sormalıyız kendimize değil mi canım?

Hazır uyarı yapmışken ikincisini de yapayım; Onlar ayrılmadı! Şu anda Datça’da deniz, kum, aşk keyfi yapıyorlar!

Yani Derya Şensoy, senin sevgilini kullanmadı şekerim! Ama sen Derya’yı ve Sarp’ı sevgilin ve onun çalışıtığı mekan uğruna güzel kullandın! Tebrikssssssler bizden sana kokulu kokulu!

Bak tam yazıyı bitiriyordum aklıma ne geliverdi!

Hoş sen de biliyorsun konuyu! Çünkü insan kendi huyunu, karakterini, davranışlarını bilir! Bir zamanlar ne tufanlar koparmıştın; sevgilini meşhur etmek için! Ama o zaman kimseyi karalamıyordun!

Yoksa, yoksaaaaaa seni Derya’nın gençliği ve saf güzelliği mi rahatsız etti?

Tamam Özay çok cici bir arkadaşımız ama Sarp Levendoğlu’yla da aynı teraziye konabilecek yakışıklıkta değil! Gözümüz var, nizamımız var çok şükür!

Yani Derya, Sarp’tan senin sevgiline geçiş yapacak kadar da zevksiz değil! Yanlış anlaşılma olmasın altını tekrar çiziyorum; Sarp mı Özay mı kıyaslamasında açık ara Sarp yani anlamında diyorum!

Kısacası; “Tamam canım, tamam! Geçti sakin ol!”

Coco’nun 51 Tonu / MEDYANIN ELLİ TONU
  • Bu Haberi
Yasemin Kutsi