MAGAZİN HABERLERİ

Demet Şener’den takipçilerine ince mesaj!

Demet Şener’den takipçilerine ince mesaj!

Eski manken Demet Şener, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşıma gelen eleştirilerin ardından pozunu yeniledi ve tepkisini şu sözlerle gösterdi.

Sözcü Gazetesi'nin haberine göre sosyal medya hesabını yakından takip edenlerin dikkatinden kaçmayan farklı pozlarıyla kendisinden söz ettiren Demet Şener, kısa bir süre önce yaptığı paylaşımla yine duruşu üzerinden eleştirildi.Genelde bu tarz eleştiriler karşısında sessiz kalmayı tercih eden Şener bu defa sessizliğini bozdu ve aynı pozu takipçilerinin istediği şekilde vererek şu açıklamayı yaptı:

“Eyy her şeye bir kulp bulan 3-5 takipçi… Bu post size! Olmuş mu? Model gibi durabilmiş miyim? Poz verirsin hep poz derler, naturel çekileni koydun mu vücudun garip haller alıyor derler… Kot gitersin elbise giy derler, elbise giyersin kot daha çok yakışıyor derler… Daha çok sayabilirim… Çok azınlıksınız ama… Yine de bilin istedim nasıl mutluysam öyle yaşıyorum ve kendimi sevdirme ya da beğendirme gibi bir derdim yok… Çok şükür beni seven çok güzel bir topluluk var onlar bana yeter… Güzel bakan güzel görür…”
  • Bu Haberi