MAGAZİN HABERLERİ

Ebru Gündeş - Serdar Ortaç dargınlığı son buldu

Ebru Gündeş - Serdar Ortaç dargınlığı son buldu

Serdar Ortaç, önceki gün barışmak için kırk takla attığı Ebru Gündeş’in inadını kırdı. Gündeş’i sahne almaya gittiği mekanda dinlemeye giden ünlü popçu, gece sonunda 4 yıllık dargınlığa nokta koydu!..

Takvim'den Doğan Savaş'ın haberine göre küs olduğu Ebru Gündeş'e zeytin dalı uzatan Serdar Ortaç, muradına erdi. Ortaç, önceki akşam Gündeş'i dinledi. 2014'te küstüğü Gündeş'le barışmak için çabalayan popçu, son çare olarak kendisinin de prodüktörlüğünü yapan Hüseyin Emre'yi devreye soktu.

Gündeş, sahneye çıktığı ilk anlarda Serdar Ortaç'ı görmezden geldi. Misafir şarkıcıları sahneye davet eden Gündeş, Ortaç'ı çağırmayınca duruma Hüseyin Emre el koydu.

ÖNÜNDE DİZ ÇÖKTÜ

Ünlü prodüktör "Huysuz oğlumla, sevgili kızımı barıştıralım mı?" deyince Gündeş, "Serdar Ortaç'a kocaman alkış istiyorum" diyerek popçuyu sahneye çağırdı."Bizi dargın zannediyorlar. Biz küs müyüz?" diyen Ortaç'ın bu sözlerine ünlü sanatçı "Değilmişiz" diye manidar bir cevap verdi. Popçu, daha sonra dizlerinin üzerine çöküp "'Bilsem ki'yi beraber söyleyelim" deyince Gündeş, "En önemli şeyin sağlık olduğunu en iyi bilenlerden biriyim. Dolayısıyla sana hayır deme şansım yok" yanıtını verdi.


  • Bu Haberi