MAGAZİN HABERLERİ

Emina Sandal: "Mustafa’dan izin istemem"

Emina Sandal:

Kısa bir süre önce 'Dalje' adını verdiği yeni albümünü sosyal medya hesabından duyuran Emina Sandal, özel hayatı ve kariyeri hakkında konuştu.

Sözcü'de yer alan habere göre ülkesi Sırbistan’da çok tanınan bir pop yıldızı olan Emina Sandal, Türkiye’de Mustafa Sandal’ın eşi olarak tanınmaktan rahatsızlık duymadığını söylerken ‘Onun gölgesinde kalmak benim tercihim’ şeklinde bir açıklamada bulundu.

Emina Sandal sözlerini şöyle sürdürdü: “14 yaşından beri şarkıcılık yapıyorum. 19'umda acayip ünlü oldum. 22 yaşındayken Mustafa'yı tanıdım. O yaşta ülkemde büyük bir isimdim. Bu yüzden mayo çekimleri için eşimden izin istemem, buna gerek yok. Oyuncu olsaydım, öpüşme sahnem olsaydı, kimse bir şey demeyecekti. Mayo işi yaptığım zaman ‘Aaa Emina ne ayıp oldu, eşinden izin aldı mı acaba?' gibi acımasız yorumlar geliyor. Benim ciddi bir kariyerim var. Türkiye'de bir eş olarak Mustafa'nın gölgesinde kalmak istedim. Onun önüne geçmek istemedim, öyle bir hırsım yok. Türkiye'de Clark Kent, Sırbistan'da Superman gibiyim. Burada takım elbise içindeyim, ama Sırbistan'da kostümle uçuyorum. Orada bambaşka hayatım var. Ülkemde kocaman topuk giyiyorum, burada düz ayakkabıyla hanım hanımım.”
  • Bu Haberi