MAGAZİN HABERLERİ

Eski kayınpederinden Rafet El Roman’a “Yavşak” davası!

Eski kayınpederinden Rafet El Roman’a “Yavşak” davası!

Vizyon Ajans’ın sahibi Atilla Kaplakarslan, kızı Ceren Kaplakarslan’dan iki yıl önce boşanan şarkıcı Rafet El Roman’a, sosyal medyada kendisine yalancı, yalaka, yavşak dediği iddiasıyla 1 liralık tazminat davası açtı.

Hürriyet'ten Özge Eğrikar'ın haberine göre hakareti, Atilla Kaplakaraslan’ın başlattığını iddia eden  Rafet El Roman da bin liralık karşı dava açtı.

“ESKİ KAYINPEDERİNİ KURBAN OLARAK SEÇTİ”

İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’ne avukat Nazmi Tırlı’nın açtığı davanın dilekçesinde, Ceren Kaplakarslan’la Rafet El Roman’ın 6 Ekim 2016 tarihinde Almanya’da boşandığı anlatıldı. Boşanma davasından birkaç gün önce Rafet El Roman’ın sosyal paylaşım sitelerinden eski kayınpederi Atilla Kaplakarslan aleyhinde hakaret içerikli bazı paylaşımlarda bulunduğunun belirtildiği dilekçede, “Eski kayınpederini kurban olarak seçen Rafet El Roman’ın sosyal paylaşım sitelerindeki açıklamaları birçok gazete ve magazin programlarında haber yapıldı. Rafet El Roman Instagram hesabından müvekkilin adını kullanarak, ‘Atilla Kaplakarslan sen hayatımda tanıdığım, en yalancı, en yalaka, en yavşak ve en korkak insansın…bak buraya yazacak kadar dürüstüm’ şeklinde hakaret içerikli bir paylaşımda bulundu. Rafet El Roman, eski kayınpederine hakaret ederek müvekkil Atilla Kaplakarslan’ı kendi hatalarının günah keçisi yapmaya yeltendi ve milyonlarca kullanıcının ulaşım sağladığı Instagram’dan alenen hakaretler yağdırdı. Bununla da yetinmeyen Rafet El Roman bir diğer sosyal medya hesabı Twitter’dan, “Yavşak, evlilik sözleşmesi olduğunu bilip de hala ortalarda maddi-manevi tazminat istemiyoruz” diyendir şeklinde bir paylaşımda daha bulundu. Rafet El Roman Twitter hesabından daha sonra, ‘Yavşak, evlen kızımla, her şey iyi olacak, rahat edeceksiniz diye yalvarıp sonra biz onu damat  olarak kabul etmedik diyendir. Yavşak, kızının Mehmet Ali Erbil’le çıkan ahlaki değerleri içeren haberlerini susup, örtbas edip, mektup haberinde her yeri yangına verendir. Yavşak, güzellik yarışmaları yapıp kızları kendine ve arkadaşlarına ayarlamaya çalışandır. Yavşak, kızını ünlü yapacak diye yalan yanlış yüz tane haber yaptırandır. Yavşak engelli insanlar üzerinden geceler düzenleyip hayatını geçindirendir’ ifadeleri ile müvekkile alenen hakaret etti” denildi.

HABERİN TAMAMINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ!..
  • Bu Haberi