SPOR HABERLERİ

Fatih Terim yazlığını Okur çiftine kiraladı

Fatih Terim yazlığını Okur çiftine kiraladı

Spor adamı Fatih Terim, Bodrum'dan sonra en çok sevdiği tatil beldesi Alaçatı ile irtibatı kopardı. Alaçatı'da bulunan yazlık evini başarılı basketbolcu Mehmet Okur'a kiraladı.

Sabah Gazetesi'nden Bülent Cankurt'un yazısı...

Bu yıl Galatasaray'ı şampiyon yapan başarılı teknik direktör Fatih Terim'in Bodrum'dan sonra en çok sevdiği tatil beldesi Alaçatı ile irtibatı kopardığını öğrendim!

ÜNLÜ BASKETBOLCU KİRACISI OLDU

Hatırlarsınız; Fatih Terim, geçen yaz damatları Ahmet Baran Çetin ve Volkan Bahçekapılı ile birlikte işyerlerinin yan tarafında bulunan Adana Yüzevler Kebap'ı basmış, mekanın sahibi Selahaddin Aydoğdu ile karakolluk olmuşlardı.

Duydum ki; geçen yaza damgasını vuran ve haftalarca konuşulan bu olay yüzünden Fatih Terim bu yıl Alaçatı'ya gitmek istememiş. Bu nahoş olayın ardından Fatih Terim'in Alaçatı'da deniz kenarında yer alan taş evini satışa çıkardığını duymuştum. Görünen o ki, evi satamamış! Çünkü evini, Türkiye basketbolunun efsane isimleri arasında yer alan ve NBA'deki kariyeriyle adını tarihe altın harflerle yazdıran Mehmet Okur'a kiraladığını öğrendim. Mehmet Okur, eşi Yeliz Hanım ve üç çocuğuyla birlikte Alaçatı'daki bu evde keyifli bir tatil yapıyormuş.

BÜLENT CANKURT'UN YAZISININ TAMAMINI BURAYA TIKLAYARAK OKUYABİLİRSİNİZ...
  • Bu Haberi