MAGAZİN HABERLERİ

Ferhat Göçer'in kızı babasına öfkesini kustu!

Ferhat Göçer'in kızı babasına öfkesini kustu!

TV8 ekranlarına gelen "Gel Konuşalım" isimli programa bağlanan ünlü şarkıcı Ferhat Göçer'in kızı Yağmur Göçer, babasının kendisiyle ilgilenmediğini söyleyerek öfkesini kustu.

MedyaRadar'ın haberine göre bugün TV8'de yayınlanan Gel Konuşalım programında çarpıcı açıklamalar yapan Ferhat Göçer'in kızı Yağmur Göçer, babasını sitem dolu sözlerle eleştirdi. Göçer, babasını affetmeyeceğini söyledi.

"SENELERCE ŞİDDET GÖRDÜM"

21 yaşındaki Yağmur Göçer, babasıyla 7 aydır bir kere bile görüşmediklerini, babasının kendisine ayda sadece 1000 TL gönderdiğini, bunun dışında herhangi bir yardımda bulunmadığını söyledi. Babasıyla görüşme talebinin bulunmadığını ifade eden Yağmur Göçer, "Babamın maneviyatından vazgeçtim. İletişim kurmaya çalıştığım her seferinde canım yandı. Babamın numarasını telefonuma kaydetmeyecek kadar kırgınım ve kendisinden vazgeçmiş durumdayım. Psikolojik anlamda senelerce şiddet gördüm. Babama aşık bir kız çocuğu olarak bu duruma geldim. Kendimi bildim bileli ilişkimiz kötü" dedi.

"KARDEŞİMİ KISKANMIYORUM"

Açıklamasına devam eden Yağmur Göçer, kardeşinin babasıyla olan ilişkisine değinerek, "Babam benimle hiç böyle olmadı, kardeşimi kıskanmıyorum" dedi.

"EVLADIMDIR, KAPILARIM AÇIK"

Hakan Ural Ferhat Göçer'le konuştuğunu söyledi. Ural, Göçer'in, "Evladımdır, babası olarak tüm kapılarım açık" dediğini söyledi.

BABASININ AÇIKLAMASINA SİNİRLENDİ

Yağmur Göçer, babasının maddi olarak yanındayım açıklamasına sinirlendi. Göçer, "Madem evladıyım madem bütün kapıları açık, beni neden 8 aydır aramadı, ben psikolojik destek görüyorum bana yolladığı bin TL dışında hiç bir şekilde destek görmüyorum" diyerek tepki gösterdi.
  • Bu Haberi