GÜNCEL HABERLERİ

FETÖ müritlerine 'kıyamet tarihi' veriyor!

FETÖ müritlerine 'kıyamet tarihi' veriyor!

Rüya seanslarıyla örgüt mensuplarını motive etmeye çalışan FETÖ’nün, şimdi de kıyamet tarihini vererek, “ahirete hazırlık olarak örgütsel faaliyetlere devam edin” mesajı gönderdiği ortaya çıktı.

Yeni Şafak Gazetesi'nden Osman Özgan'ın haberine göre 15 Temmuz darbe girişiminin ardından başlatılan soruşturmalarla inlerine girilen FETÖ, mensuplarının çözülmesinin önüne geçmek ve faaliyetlerini sürdürebilmek için rüya seansları düzenledi. Peygamberi bile uydurdukları rüya seanslarına alet eden hain örgütün, umutları tükenen FETÖ'cülere yine dini alet eden yeni bir mesaj gönderdiği belirlendi.

GARANTİ AHİRET(!)

Üst yöneticilerin özel kanal üzerinden yaptıkları görüşmelerde yansıyan ve tabana yayılması istenen mesajlar, FETÖ'nün, örgütten ayrılmak isteyen ve faaliyetlere katılması istenen mensuplarını ikna etmek için yeni yöntemler geliştirdiğini ortaya koydu. FETÖ'nün, örgüt üyelerine adeta "ahiretinizi örgüte çalışarak garantiye alın" mesajı verdiği tespit edildi. "Örgütten ayrılmayın" vurgusu yapılan mesajlarda, sabredenin ve örgütten ayrılmayanın kazanacağı ileri sürülüyor.

KIYAMET TARİHİNİ BİLE VERMİŞLER

Söz konusu mesajlara göre, örgütün, kıyamet tarihini bile verdiği ortaya çıktı. Buna göre, kıyamet gününe 100 yıl civarında bir süre kaldığı iddiasında bulunan FETÖ, bu kapsamda yapılacak en isabetli davranışın ise ahirete hazırlık yapmak olduğunu söylüyor.

ÖRGÜTE ÇALIŞAN MUTLU OLUR(!)

Bu kapsamda örgüt üyelerine, "örgütsel faaliyetlerinize devam etmeniz en doğru hareket olacaktır" mesajı veriliyor. Yine mesajlara göre, çalışmalarına devam edenler örgüt üyelerinin ahirette çok mutlu olacakları bile belirtilmiş. FETÖ, son olarak örgütten ayrılanlarla ilgili ise yapılacak çok fazla bir şey olmadığını söylediği, bu yolla kopmaların önüne geçmek istediği mesajlarda görüldü.
  • Bu Haberi