MAGAZİN HABERLERİ

Gülben Ergen Bostancı Gösteri Merkezi’nde hayran bıraktı

Gülben Ergen Bostancı Gösteri Merkezi’nde hayran bıraktı

Doğal güzelliği, içtenliği, zarifliği ve şarkılarıyla milyonların kalbini fetheden Gülben Ergen, Bostancı Gösteri Merkezi’nde gerçekleşen konserinde muhteşem bir şova imza attı.

Sevilen sanatçı Gülben Ergen, bu yıl da Bostancı Gösteri Merkezi’ni dolduran kalabalıkla birlikte unutulmaz bir geceye imza attı.

Sahneye yıllar önce Tuncel Kurtiz’in okuduğu ‘Tut Yüreğimden Ustam’ şiirini okuyarak çıkan Gülben Ergen, bu duygusal satırlarla büyük alkış aldı. Konserine Mazhar Alanson’un ‘Yandım Yandım’ ve Mümin Sarıkaya’ın ‘Ben Yoruldum Hayat’ şarkılarıyla devam eden Gülben Ergen’e sahnede Taşkın Sabah ve orkestrası eşlik etti.

Bostancı Gösteri Merkezi’ni dolduran hayranlarıyla tek bir ağızdan dünden bugüne hit olmuş şarkılarını seslendiren Gülben Ergen’in ‘Şarkılarla Sohbet’ adını taşıyan konseri duygusal anlara sahne oldu. Seyircilerin arasında annesi Gülser Bayar, üç oğlu Atlas, Güney, Ares Erdoğan, Nihat Odabaşı ve Bora Duran’ın olduğu konserinde Gülben Ergen bir ara seyirciler arasına inerek hayranlarıyla hatıra fotoğrafları çektirdi.

Spor ve diyet sayesinde genç kızlara taş çıkaran güzel sanatçı, kusursuz fiziğiyle göz kamaştırdı.

Sagaza imzalı 2 kıyafetiyle gözlere de hitap eden Gülben Ergen’in kulisi de çiçek bahçesine döndü.
  • Bu Haberi