MAGAZİN HABERLERİ

Hacı Sabancı'dan Özge Ulusoy'a ağır sözler!

Hacı Sabancı'dan Özge Ulusoy'a ağır sözler!

Hacı Sabancı, annesi Arzu Sabancı hakkında dedikodu yaptığı için Özge Ulusoy’dan ayrıldığını açıkladı: “O kızı mağdur gibi göstermeyin. Asıl mağdur olan benim”

ANNESİYLE KIZI

Sabah'tan Yüksel Yavuz'un haberine göre
Hacı Sabancı'nın, sevgilisi Özge Ulusoy'la ayrılma nedeni ortaya çıktı. İddialara göre Hacı Sabancı, Özge Ulusoy'un telefonunu karıştırırken annesiyle ilgili mesajları buldu. O mesajlarda Ulusoy, kendi annesiyle Hacı Sabancı'nın annesi Arzu Sabancı hakkında hoş olmayan yazışmalar yapmıştı. Sabancı, bu duruma çok sinirlendi ve Ulusoy'la ilişkisini bitirdi.

'YALANMIŞ...'

Hacı Sabancı, iddiaları doğruladı ve şu açıklamayı yaptı: "Medyada bu ilişkinin altı yıl sürdüğü söyleniyor ama toplam dört yıl sürdü. Ve bu dört yıl boyunca yaşanan her şey yalanmış. Bütün o mesajları gördüm. Medya lütfen o kıza mağdur rolünü oynatmasın; asıl mağdur olan benmişim."

'KALİTESİZ SIFATI O KIZ İÇİN İLTİFAT'

Hacı Sabancı'nın, Özge Ulusoy'un annesiyle telefonda yaptığı yazışmaları gördüğü ve annesi Arzu Sabancı hakkındaki çirkin mesajlardan sonra çok sinirlendiği ortaya çıktı. Hacı Sabancı, önceki gün bu iddiaları kendisine soran bir magazin portalına, Özge Ulusoy ile ilgili şu ağır mesajı attı: "Aldığınız duyum doğru olduğu gibi, 'kalitesiz' sıfatı o kız için iltifat kalır."
  • Bu Haberi