MAGAZİN HABERLERİ

Hatice'nin poposu ve Muammer Ketenci'nin şok gafı!

Hatice'nin poposu ve Muammer Ketenci'nin şok gafı!

2010 yılında Show TV'de Seda Sayan'ın canlı yayın konuğu olan Ketenci "Bu ülkede bazı devler vardır, bunlardan ilki ATATÜRK, ikincisi Zeki Müren" şeklinde akıllara durgunluk veren düşüncesizce bir gafa imza atarak büyük tepki toplamıştı.


Muammer Ketenci'nin defilesinde podyuma çıkan şarkıcı Hatice poposunu açarak gündem yaratmıştı.

İŞTE O GÖRÜNTÜ (VİDEO)

Bu görüntünün ardından eleştiri okları Muammer Ketenci'ye çevrilmiş Ketenci ise "Hatice’nin bu hareketi yapacağını bilmiyordum. Ben sadece giydirip çıkarıyorum insanlar gündeme gelmek için her şeyi yapıyorlar. O hareketi yaptığını sonradan gördüm." açıklamasında bulunmuştu.

Bu durumun planlanmış bir hareket olmadığının altını çizen Ketenci yıllar içinde polemikleri ve kabul edilemez gaflarıyla magazin sayfalarında kendisine yer arayan bir isim...

Öyle ki 2010 yılında Show TV'de Seda Sayan'ın canlı yayın konuğu olan Ketenci "Bu ülkede bazı devler vardır, bunlardan ilki ATATÜRK, ikincisi Zeki Müren" şeklinde akıllara durgunluk veren düşüncesizce bir gafa imza atarak büyük tepki toplamıştı.

Geçmiş yıllarda bu gibi kabul edilemez bir gafa imzasını atmış olan Muammer Ketenci; Hatice'ye 'Podyumda poponu aç, gündem yaratalım!' gibi bir taktik verdi mi vermedi mi bilinmez ama yaptığı o akıllara durgunluk veren gaf hafızalardaki yerini koruyor...

İşte o şok gaf!..

İzlemek için haberin videosuna TIKLAYINIZ!..
  • Bu Haberi