MAGAZİN HABERLERİ

HT MASA Ekibi: "Seren, bu cezanın ekmeğini haftalarca yer"

HT MASA Ekibi:

HT MASA ekibi, Seren Serengil’in hapse giriş sürecinde yaşananları ve birçok olayı masaya yatırdı.

Habertürk.com'da haftanın magazin olaylarını değerlendiren HT MASA Ekibi söz Seren Serengil’in hapse giriş sürecinde yaşananlardan açılınca işte bu yorumları yaptı:

‘Seren, bu cezanın ekmeğini haftalarca yer’

Gülben Ergen’in şikâyeti üzerine hakkında verilen tedbir kararına uymadığı gerekçesiyle 3 günlük zorlama hapsine çarptırılan Seren Serengil, cuma günü hapse girdi. Avukatı Ayşegül Mermer, “Araya başka avukatlar dahil etti, mesleki itibarımı zedeledi” diyerek kendisiyle çalışmayı bıraktı. Bu süreci nasıl değerlendireceksiniz?

Esin Övet: Bir aşkı bitti, ardından yılan hikâyesine dönen Gülben Ergen kavgası başladı. Hapis cezası derken yeni bir aşk bombası patladı. Kavga, olaylar, hapse girdi, girecek derken çok uzun süredir Seren Serengil’i konuşuyoruz. Tam da kendisinin sevdiği ve istediği gibi. Bu konu daha da bitmez. Yaptığı magazin programını bile Seren konularının programına çevirdi. Tebrik ediyorum.

İpek Durkal: Top ayağına geldi, Seren Serengil golü attı. Türk halkı her zaman mağdurun yanındadır. Seren bu davadan kahraman olarak çıkacak. Benim bildiğim, Ayşegül Mermer bu davada yaptığı tüm uyarılara rağmen, bilgisiz ve tecrübesiz bir avukat gibi gösterildiği için Serengil’i bırakmak istedi ancak Serengil daha önce davranıp basın açıklaması yaptı.

Oben Budak: Olay şova dönüştü ve sıktı. Seren’in “Ah çok üzgünüm, vah çok üzgünüm” diyerek bu durumunu bile kullanıyor olması “Pes” dedirtti bana. Daha içeri girmeden bütün ilgiyi kaybetti. Sessiz bir şekilde içeri girse kahraman olacaktı oysa!

Bülent İpek: Haklı haksıza bakmak yerine işi nasıl bu hale getirdikleri konuşulmalı. Mahkemeler işi gücü bırakıp ünlülerin ağız dalaşıyla, dedikodularıyla mı uğraşacak bundan sonra? Aile içi şiddeti önlemek için çıkarılan çok doğru bir kanunu magazinel malzeme yaparak yıpratanlar utansın.

Kadir Kaymakçı: Ben bu ‘şey’le hiç ilgilenmedim! Bu yaşananlara ne diyeceğimi bilemediğim için ‘şey’ diyorum. Avukat Ayşegül Hanım da bu ‘şey’e dayanamadığı için Serengil’i bıraktığına göre ortada büyük bir saçmalık var demek ki! Bir de nerede içinde Gülben Ergen geçen bir cümle görsem “Acaba neyin PR?” diye düşündüğümden bu ikili arasındaki topa girmek istemiyorum, beni affedin!

Reşat Balcıoğlu: Bence Seren Serengil’in zil takıp oynaması lazım. Mağduru iyi oynuyor, ancak 3 günlük hapis mi olur? Bu ceza para cezasına çevrilebilirdi. Serengil, bu cezanın ekmeğini haftalarca yer artık. 

HT MASA EKİBİ / HABERTURK.COM
  • Bu Haberi