YAŞAM HABERLERİ

Kansere yakalanan eşine boşanma davası açtı!

Kansere yakalanan eşine boşanma davası açtı!

Kayseri’de yıllar önce kaçarak evlenen Şaziye Ateş, kansere yakalanınca eşi tarafından terk edildi. Dört kızıyla ortada kalan ve üzüntüden felç geçiren kadın, yaşam mücadelesi veriyor.

Sabah'tan Ali Altundaş'ın haberine göre Kayseri'de yaşayan 45 yaşındaki Şaziye Ateş, yaklaşık 23 yıl önce çok sevdiği Hikmet Kızılkaya ile kaçarak evlendi. Çiftin bu evlilikten Rahime (21), Cemile (17), Meryem (15) ve Şeyma (10) adında 4 kızı oldu. Bir süre sonra Hikmet Kızılkaya, eşine ve kızlarına şiddet uygulamaya başladı. 10 yıl önce rahatsızlanan Şaziye Ateş doktora gittiğinde meme kanseri olduğunu öğrendi. Bir süre kemoterapi gören kadının durumu ağırlaşınca yoğun bakıma alındı. Talihsiz kadın yoğun bakımda tedavisi sürerken kocası tarafından terk edildi.EVSAHİBİ KAPI DIŞARI ETTİ

İddiaya göre Hikmet Kızılkaya, eşi kanser tedavisi gördüğü sırada başka bir kadınla ilişki yaşamaya başladı. Bir süre sonra da eşinden boşanmak için dava açtı. 4 kızıyla baş başa kalan Şaziye Ateş bir yandan hastalıkla boğuşurken bir yandan da çocuklarını büyütmeye çalıştı. Kirayı ödeyemedikleri için ev sahibi eşyaları kapı önüne koyunca sokakta kalan talihsiz kadın, kızlarıyla birlikte geçici olarak kardeşinin evine yerleşti.
  • Bu Haberi