MAGAZİN HABERLERİ

Kıvanç Tatlıtuğ: "Başak en büyük şansım"

Kıvanç Tatlıtuğ:

16 Şubat'ta vizyona girecek 'Hadi Be Oğlum' filminde 'Ali' karakterini oynayan Kıvanç Tatlıtuğ, eşi Başak Dizer ile her konuda birbirlerine destek olduklarını söyledi.

Kıvanç Tatlıtuğ (34), kendinden 6 yaş büyük olan Başak Dizer ile 20 Şubat 2016'da Fransa Paris'te nikah masasına oturmuştu.

L'officiel dergisine röportaj veren oyuncu, "Evlilik seni nasıl bir adam yaptı?" sorusuna, "Benim gibi biri bile, ünden şöhretten kolayca etkilenebilir. Birilerinin sana gerçek Kıvanç'ı hatırlatması gerekiyor. Bu yüzden evlilik bana iyi geldi. Karımla birbirimize her konuda desteğiz. Çok mutluyum. Başak benim en büyük şansım" yanıtını verdi.

Mesleğiyle ilgili açıklamalar da yapan Kıvanç Tatlıtuğ, "Türkiye'de dizilerin süresi çok uzun. Neredeyse 150 dakikayı buluyor. Bunu, yabancı bir yönetmene anlattığım zaman bana kesinliklikle inanmıyor" dedi.

Yakışıklı oyuncu, başrolde yer aldığı 'Hadi Be Oğlum' filmi hakkında, "Filmi izleyenler hem şaşıracak, hem de kendimle yarışımın devam ettiğini görecek" ifadelerini kullandı.
  • Bu Haberi