YAŞAM HABERLERİ

Küçük Ceylin'in cinayetinde yürek yakan detay!

Küçük Ceylin'in cinayetinde yürek yakan detay!

Türkiye’yi sarsan Ceylin Atik cinayetinde kahreden bir ayrıntı daha ortaya çıktı. 10 yaşındaki Ceylin’in öldürülmeden önce katiline yalvarıp, “Şükriye teyze ne olur yapma” dediği öğrenildi.

Yeni Asır'da yer alan habere göre İzmir'in Ödemiş ilçesinde parkta oynarken kaybolduktan sonra komşusunun evinde cesedi bulunan 10 yaşındaki Ceylin'in son anlarında, katil zanlısı Şükriye T.'ye "Şükriye teyze ne olur yapma" diye yalvardığı ortaya çıktı. Ödemiş'te yaşayan Ceylin Atik, geçtiğimiz hafta evlerinin önündeki parkta oynarken kaybolmuştu. Ceylin'in birlikte kaldığı dede ve babaannesi polise başvurmuş, daha sonra Ceylin'in dedesi Mustafa Atik'e, "Polise giderseniz Ceylin ölür" şeklinde mesaj gelmişti. Polis başlattığı soruşturma kapsamında Ceylin'in komşusu Şükriye T. tarafından öldürüldüğünü tespit etti. T., gözaltında tutulduğu İzmir Emniyeti Cinayet Büro Amirliği'ndeki sorgusunda her şeyi tek tek itiraf etti.

'SUS' DEDİM

Cani kadının sorgu sırasındaki rahat tavırları Cinayet Büro dedektiflerini dahi hayrete düşürürken Şükriye T.'nin sorgusunda, "Kafasına sopa ile vurdum. Ölünce sandığa sakladım" dediği belirtilirken küçük kızın uzun süre katiline yalvardığı ortaya çıktı. T., "Bizim eve geldi, ben onu zorla içeri çektim ve kapıyı kapattım. Bağırıp duruyordu, 'Sus' diye önce tokat attım. 'Şükriye teyze ne olur vurma, bırak gideyim' diye yalvardı ancak daha fazla sesini yükseltince kafasına vurarak öldürdüm" dediği öğrenildi.
  • Bu Haberi