MEDYA HABERLERİ

Lerzan Mutlu, 'Renkli Sayfalar' ile ekrana geri dönüyor!

Lerzan Mutlu, 'Renkli Sayfalar' ile ekrana geri dönüyor!

Kanal D'de yayınlanan "Renkli Sayfalar"da Müge Dağıstanlı ile Gülşen Yüksel Salt'ın yol ayrımına gideceği kesinleşip, yerine gelecek yeni isimlerin de belli olduğu açıklanmıştı, fakat işler değişti...

Renkli Sayfalar'da işler değişti!

MedyaRadar'da yer alan habere göre Eski Kültür Bakanı Namık Kemal Zeybek'in kızı Şule Zeybek ile Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin'in eski eşi Asena Atalay’ın yeni formatıyla 'Renkli Sayfalar'ı sunmaya başlayacağı iddia edilmişti, fakat kadroda değişikliğe gidildi ve Asena Atalay'ın programda yer almayacağı netleşti.

RENKLİ SAYFALAR’A TAZE KAN LERZAN MUTLU OLACAK!..

Hafta içi her gün Kanal D'de ekrana gelen "Renkli Sayfalar"da yolları ayıracak olan Müge Dağıstanlı ile Gülşen Yüksel Salt’ın yerine gelecek isimler netleşti. Programda Şule Zeybek’e Lerzan Mutlu eşlik edecek. Daha öncesinde Söylemezsem Olmaz adlı programın moderatörlüğünü üstlenen Lerzan Mutlu, yeni sezonda programın kadrosunda yer almamıştı.

Lerzan Mutlu, yeni adresi olan Renkli Sayfalar için ilk deneme çekimlerini gerçekleştirdi. İçerik açısından daha farklı bir yola gitmeyi hedefleyen ekibin gidişatı bakalım nasıl olacak?


  • Bu Haberi