MAGAZİN HABERLERİ

Sadettin Saran - Emek Külür evliliğinde bilinmeyen detay!

Sadettin Saran - Emek Külür evliliğinde bilinmeyen detay!

Saadettin Saran'la ikinci kez evlendiği bilinen Emek Külür’ün üçüncü kez nikâh masasına oturduğu öğrenildi. İkili 6 aydır ayrı yaşıyor.

Akşam'da yer alan habere göre Sadettin Saran, Eylül 2012'de nikâh masasına oturduğu diş hekimi eşi Emek Külür'den boşanma kararı aldı. Ünlü işadamı önceki gün avukatıyla İstanbul 5. Aile Mahkemesi'ne giderek boşanma davasını açtı. Yaşanan bu ayrılık sonrasında ise ilginç detaylar ortaya çıktı.

Bir yıldır sorunları var

Sadettin Saran'la ikinci evliliğini yaptığı bilinen Külür'ün meğer üçüncü kez nikâh masasına oturduğu öğrenildi. İddialara göre bir yıldır evliliklerinde sorun yaşayan çiftin bu yaz da ortak paylaşım alanını ayrıdıkları öğrenildi.

6 ay önce evlerini ayırmışlar

Külür’ün ilk evliliğini 8 Ocak 2003 tarihinde Diyarbakır'da düşen uçak kazasında hayatını kaybeden Behzat Külür ile ikinci evliliğini ise Dr. Ateş Yanyalı ile yaptığı öğrenildi. Bir yıldır sorun yaşayan çiftin 6 ay önce evlerini ayırdıkları da ortaya çıktı. Ayrıca Saran’ın 3 yıl önce de boşanma kararı aldığı ancak Saran Ailesi’nin büyüklerinin araya girmesiyle ikilinin barıştığı iddia edildi.


  • Bu Haberi
Yasemin Kutsi