MEDYA HABERLERİ

Mesut Yar 'evlilik programı' gerçeğini gözler önüne serdi!

Mesut Yar 'evlilik programı' gerçeğini gözler önüne serdi!

Mesut Yar, evlilik programına katılan bir adayın itirafını ismini vermeden: "Yarısı yazmaya utanılacak nedenlerle izdivaç programına katılıyor" sözleriyle köşesine taşıdı.

Farklı tv kanallarında yayınlanan; izleyicilerden yağan şikayetler doğrultusunda onlarca kez RTÜK tarafından cezalandırılan izdivaç programlarıyla ilgili son bomba iddia Posta Gazetesi televizyon yazarı Mesut Yar'dan geldi.

Yar, bir evlenme adayının kendisine ulaştığını; programdakilerin yarısını figüran, yarısının da yazılamayacak nedenlerle programda olduğunu yazdı.

"YAZMAYA BİLE UTANIYORUM"

Mesut Yar'ın Posta'da yayınlanan yazısı şöyle:

İzdivaç programlarının bu yıl üzerinde durması gereken asıl sorun katılımcıların 'çakma' tiplerden seçilmemesi olmalı. Adı bende saklı olan bir izdivaç katılımcısının yazılı iddiasına göre bu programların yarısı figüran diğer yarısı da burada yazmaya bile utanacağım nedenlerle programda yer alıyor. İzdivaçlar eğer ayakta durmak istiyorsa asıl temizliğe içerikten değil, içeriği oraya taşıyan tiplerden başlamalı. Yoksa hakikaten bu işin sonu hayırlı olmayacak!

MESUT YAR / POSTA
  • Bu Haberi