MAGAZİN HABERLERİ

Murat Başoğlu 'Evli Kuzeniyle Aşk Yaşıyor' haberine dava açıyor

Murat Başoğlu 'Evli Kuzeniyle Aşk Yaşıyor' haberine dava açıyor

İşte Sözcü’nün çok konuşulan ve Murat Başoğlu’nun “Dava açacağım” dediği haber!..

UçanKuş'ta yer alan habere göre sunucu Murat Başoğlu, evli kuzeni ile öpüşürken görüntülendiği iddialarını değerlendirdi. İhanet görüntülerinin ardından büyük şok yaşadığını ve hayatının hatasını yaptığını dile getiren Başoğlu, "O kadın kuzenim değil öpüştüğüm kadını tanımıyorum" diyerek şoke etti.

Evli sunucu Murat Başoğlu’nun önceki gün Bodrum’da teknede bir kadınla öpüşürken çekilen fotoğrafları gündeme bomba gibi düştü. Ünlü işadamı Ayhan Bermek’in kızı Hande Bermek ile 14 yıldır evli olan Başoğlu’nun ihanet anları objektiflere kare kare yansıdı.

Asıl iddia ise ihaneti bile gölgede bıraktı. Kulislerde Başoğlu’nun öpüştüğü kadının kuzeni ve ortağı Burcu Başoğlu Kabadayı olduğu ileri sürüldü.

Burcu Başoğlu Kabadayı, spor eğitmeni Selçuk Kabadayı ile evli. Üstelik Selçuk Kabadayı, Murat Başoğlu’nun yakın arkadaşı.

Spor hocalığının yanı sıra yaşam koçluğu da yapan kuzen Burcu Başoğlu Kabadayı, yoga hocası Selçuk Kabadayı ile  2015 yılında evlenmişti. Burcu Başoğlu Kabadayı, nişanına ve düğününe katılan Murat Başoğlu ile eşi Hande Bermek’in de yer aldığı altta görülen kareyi sosyal medya hesabından paylaşmıştı.İddialarla ilgili olarak öpüşme anlarının açığa çıktığı andan itibaren Şık Hayat’ın ulaşmaya çalıştığı Murat Başoğlu, özel açıklamalarıyla kendini savundu.

Ünlü sunucu, “İddia edildiği gibi fotoğraf karesinde görülen, öpüştüğüm kadın Burcu değil. Ben çok büyük bir hata yaptım. Hayatımın hatası… Ve şu an bunun bedelini ödüyorum. Eşim de burada, yanımda. Hâlâ Bodrum’dayız. Hepimiz aynı evde kalıyoruz. Burcu benim kuzenim ve ortağım. 35 yaşında bir kadın. Fotoğraftaki kadın Burcu’ya benzetilmiş. O öpüştüğüm kadını tanımıyorum. İki saat içinde yaşanan bir olay. Adını sorsan bilmiyorum. Ben ağabeyime ne söyleyeceğim?” diye konuştu.Basına avukatı aracılığıyla açıklama yapacağını belirten Murat Başoğlu, kuzeni Burcu Başoğlu Kabadayı ile öpüşürken görüntülendiğini iddia eden basın organlarına dava açacağını dile getirdi. (Sözcü-Edda Sönmez)

  • Bu Haberi