MAGAZİN HABERLERİ

Murat Başoğlu ve eşi Türkiye'yi terk ediyor!

Murat Başoğlu ve eşi Türkiye'yi terk ediyor!

Teknede bir kadınla öpüşürken objektiflere takılan evli sunucu Murat Başoğlu, öpüştüğü kadının yeğeni olduğu iddiaları üzerine büyük tepki çekmiş ve kendisini Bodrum'daki evine kapamıştı.

Sözcü'den Edda Sönmez'in haberine göre Başoğlu, eşi Hande Bermek ve 14 yaşındaki oğluyla ABD'ye gitmeye karar verdi. Aile bu hafta sonu Türkiye'den ayrılacak.

Son yılların en çok konuşulan magazin skandalının kahramanı Murat Başoğlu, eşi Hande Bermek ve 14 yaşındaki oğluyla ABD’ye gitmeye karar verdi. Evli ve çocuklu sunucu Murat Başoğlu, geçtiğimiz günlerde Bodrum Yalıkavak’ta bir teknede sarışın bir kadınla öpüşürken görüntülenmiş, fotoğraftaki kadının evli yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı olduğu ileri sürülmüştü.

“ÖPÜŞTÜĞÜM KADINI TANIMIYORUM”

Olayın ardından Murat Başoğlu, Sözcü’den Edda Sönmez’e yaptığı açıklamada öpüştüğü kadını tanımadığını, iki saatlik bir ilişki yaşadığını, büyük bir hata yaptığını ve bedelini çok ağır ödediğini söylemişti. Ancak çeşitli gazeteler ve internet sitelerinde kadının Burcu Başoğlu Kabadayı olduğuna yönelik çok sayıda haber çıktı.

Olayın ardından Burcu Başoğlu Kabadayı’nın ve eşi Selçuk Kabadayı’nın ortadan kaybolması, hiçbir şekilde telefonlara cevap vermemesi, skandala yönelik basın açıklaması yapmaması ve fotoğrafları yalanlamaması iddiaları daha da güçlendirdi.

HANDE BERMEK, AÇIKLAMASIYLA ŞAŞIRTMIŞTI

Murat Başoğlu’nun eşi Hande Bermek de konuya yönelik yaptığı açıklamada “Sadece bir insan değil, bir kadın, bir eş ve en önemlisi bir anne olarak yaşanan bu deneyimi sevgiyle kucaklayıp değerlendiriyorum. Biraz zamana ihtiyacım var” demişti. Bermek de tıpkı Kabadayı çifti gibi skandala yönelik bir açıklama ve yalanlama yapmadı.

Zor günler geçiren ve büyük skandalın ardından sağlık sorunları yaşamaya başladığını belirten Murat Başoğlu’nun eşiyle birlikte aldığı ortak karar çerçevesinde ABD’ye gideceği öğrenildi. Çift bu hafta sonu 14 yaşındaki oğullarıyla beraber ABD’ye uçuyor. Türkiye’den uzaklaşarak süreci atlatmayı planlayan çiftin, oğullarının sağlıklı bir psikolojiyle büyümesini de birinci öncelik kıldığını, gazeteler ve internet sitelerinde çıkan haberlerden olumsuz yönde etkilenmesini istemedikleri öğrenildi.
  • Bu Haberi