MAGAZİN HABERLERİ

Neslihan Atagül'den Burak Özçivit’e düğün misillemesi!

Neslihan Atagül'den Burak Özçivit’e düğün misillemesi!

Burak Özçivit'in 3 yıllık ekran partneri Neslihan Atagül'den düğün misillemesi geldi.

MedyaRadar'da yer alan habere göre Burak Özçivit ile Fahriye Evcen’in merakla beklenen düğününe sayılı günler kaldı. 29 Haziran’da Sait Halim Paşa Yalısı’ndaki gecenin yılın düğününe sahne olması bekleniyor. Fahriye – Burak çifti, en mutlu günlerinin kusursuz geçmesi için şu günlerde titizlikle hazırlık yapıyor. Çok sayıda ünlü ismin katılacağı geceye Burak Özçivit’in 3 sezondur “Kara Sevda” dizisinde büyük aşkı Nihan’ı canlandıran partneri Neslihan Atagül ise katılmıyor.

ÖZÇİVİT’İN DÜĞÜNÜNE GİTMEYECEK

Burak Özçivit ile Fahriye Evcen çifti, geçen yıl 8 Temmuz’da Kadir Doğulu’yla yaşamını birleştiren Neslihan Atagül’ün düğününe katılmamış, gerekçe olarak da o tarihlerde yurtdışında olmalarını göstermişti. Neslihan Atagül şimdi tıpkı kendisi gibi Boğaz manzarası eşliğinde nikah defterine imza atacak olan partneri Burak Özçivit’in düğününe gitmeyecek. Neslihan Atagül, böylece kendi düğününe katılmayan rol arkadaşına aynı karşılığı vermiş olacak. Güzel oyuncunun eşi Kadir Doğulu’yla Burak Özçivit de “Kara Sevda” dizisi başladığından beri görüşmüyor. Yıllar önce “Küçük Sırlar” dizisinde beraber rol alan Doğulu ile Özçivit’in arası önceki yıl önce kara sevda dizisindeki cesur sahneler yüzünden bozulmuştu.

“BİZDE YANLIŞ OLMAZ”

Burak Özçivit bir röportaj sırasında sevgilisi Fahriye Evcen’in kendisini partneri Neslihan Atagül’den kıskanıp kıskanmadığı sorusuna “Fahriye’yle aramızdaki güven tam. Zaten Kadir’le de yakın arkadaşız. Bizde yanlış olmaz” demiş, bu sözlere alınan Kadir Doğulu da twıtter sayfasından “Ne kadar da kendine aşık bir adam. Çok tehlikeli” mesajını atarak Burak Özçivit’e tepki göstermişti. Bu gerginlik zamanla büyümüş Burak Özçivit ile Neslihan Atagül’ün setteki ilişkisine de yansımıştı. Anlaşılan o ki, Burak Özçivit ile Fahriye Evcen’in 29 haziran’daki düğünü de Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu çiftinin arasında uzun süredir esen soğuk rüzgarları dindirmeyecek.
  • Bu Haberi