MAGAZİN HABERLERİ

Nikahı öğrenen Seçkin Piriler gözyaşlarına boğuldu

Nikahı öğrenen Seçkin Piriler gözyaşlarına boğuldu

İki çocuğuyla ilgili şahsi ilişki günlerinin değiştirilmesi için dava açan Duman grubu solisti Kaan Tangöze'ye, eski eşi Seçkin Piriler de nafakanın artırılması için dava açtı.

Sabah Gazetesi'nden Ali Oktay ve Evren Abdullahoğlu'nun haberine göre avukatı Zafer Ender Gür aracılığıyla Aile Mahkemesi'ne yaptığı başvuruda, çocuklarının ihtiyaçlarını karşılamanın zorlaştığını iddia eden Seçkin Piriler, yoksulluk nafakasının 3 bin liradan 7 bin liraya, iki çocuğu için verilen 2 bin liralık iştirak nafakasının da 4 bin liraya yükseltilmesini istedi.

'BENİ TACİZ ETMEK İÇİN BU DAVAYI AÇTI'

Bu talebine avukatı Benyamin Poluman aracılığıyla yanıt veren veren Kaan Tangöze ise, "Tanınmış bir manken olan davacı yoksul olmadığı gibi, yoksulluk nafakasına da ihtiyacı yoktur. 3 bin liralık yoksulluk nafakası kaldırılsın. Tanınan bir müzisyen sanatçı olmam, sömürülmemi gerektirmediği gibi, hakkın kötüye kullanılmasıdır. Yeniden evlendim, bir çocuğum daha olacak. İşte bu nedenle beni taciz için bu davayı açtı" dedi.

EVLENDİLER

Eski eşi Seçkin Piriler'den olaylı bir şekilde boşanan Tangöze, 5 aylık hamile sevgilisi Kıvılcım Ural ile dün akşam evlendi.

HIÇKIRA HIÇKIRA AĞLADI

Öte yandan Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programının haberine göre, Seçkin Piriler düğün haberini aldığında Nişantaşı'ndaydı. Eski manken sokaklarda hıçkıra hıçkıra ağladı.
  • Bu Haberi