MEDYA HABERLERİ

Nursel Ergin'in programı final yapıyor

Nursel Ergin'in programı final yapıyor

'Var Mısın Yok Musun?' yarışmasıyla tanınan, iş adamı Murat Akyer ile evliliği olay olan Nursel Ergin'in, Kanal D'deki yemek programı için final kararı alındı.

Milliyet'te yer alan habere göre Kanal D'de hafta içi her gün yayınlanan "Nursel'le Evin Tadı" programının ekran yolculuğu sona erdi.

Ergin'in programının istenilen reytinglere ulaşamaması nedeniyle sona erdiği konuşuluyor.

Ünlü sunucunun, instagram hesabından yaptığı açıklam şöyle:

"Sevgili izleyicilerim ve basın kuruluşlarına duyrulur. 7 sezondur aldığım reytinglerde görüldüğü üzere hakkıyla başarıyla yaptığım yemek programıma Kanal D'nin izniyle bu cuma itibariyle son veriyorum. Bu tamamen benim kararımdır! Kanal D bu kararımın arkasında bir aile gibi durmaktadır. Hayatımda cok güzel bir dönem yaşıyorum 7 sezondur yaz tatili dahil hiç tatil yapmadan çalışıyorum, şu an yaptığım programa, çok değer verdiğim uğrunda çok kişinin karşısında savaştığım aileme zaman ayırmak isteğim için kendi kararımla son veriyorum. İzleyicilerimden ve basından ricam Kanal D'nin de arkasında durduğu bu açıklamamın dışında yansıtılan hiçbir habere inanmamanız. Ben çok mutluyum her şey yolunda biraz nefes almak dünyayı gezmek aşkıma kızıma daha çok vakit ayırmak dinlenmek istiyorum. Sevgiyle kalın."
  • Bu Haberi