SPOR HABERLERİ

Öfkeli kaleciye menajer dayağı!

Öfkeli kaleciye menajer dayağı!

Yeşil sahalarda bir Yılmaz Vural vakası daha yaşandı. Yedek kulübesinde otururken hakeme küfür edince kırmızı kart gören kaleci öfkeden çıldırdı. Sakinleşmeyince menajerden dayağı yedi.

Takvim'de yer alan habere göre Şehitkamil Belediyesi ile Araban Belediyesi dün erteleme maçında karşı karşıya geldi. hakeme küfür etti Mücadeleye iki ekip dostça başladı. Karşılaşmanın 12'nci dakikasına gelindiğinde Araban'dan Hurşit, Şehitkamil'den Halil İbrahim'e tokat atınca kırmızı kart gördü. Karşılaşma 0-0 devam ederken 71'inci dakikada Şehitkamil Belediyespor'da forma giyen kaleci Ramazan Kiraz bir pozisyon sonrası hakemin verdiği karara yedek kulübesinden tepki gösterdi. Kulübeden küfür eden genç kaleci yardımcı hakem Mehmet Çileli'nin orta hakemi uyarması sonucu kırmızı kart gördü.

TOKATLA SAKİNLEŞTİRDİ!

Kırmızı kart sonrası adeta çılgına dönen genç kaleci sakinleşmeyince devreye kulüp menajeri girdi.

Takımın menajeri Tahsin Okatan oyuncusunu kulağını çekerek ve tokat atarak sakinleştirmeye çalıştı. Bu sırada ortaya çıkan görüntüler yeşil sahaların renkli siması Yılmaz Vural'ı hatırlattı. Mücadele daha sonra kaldığı yerden devam ederken maç başladığı gibi golsüz beraberlikle sonuçlandı.
  • Bu Haberi
Yasemin Kutsi