MAGAZİN HABERLERİ

Öykü Serter şehitlerimize dil uzatan Nur Yerlitaş'ı sildi!

Öykü Serter şehitlerimize dil uzatan Nur Yerlitaş'ı sildi!

Öykü Serter, Instagram'da canlı yayın yaparken 'Şehitler mehitler aman yeter' ifadelerini kullanan modacı Nur Yerlitaş'ı Instagram hesabından takipten çıkardı.

Posta'da yer alan habere göre geçen hafta sosyal medya hesabından canlı yayın yapan Nur Yerlitaş, “Amann banane şehitler mehitler” söylemiyle büyük tepki çekmişti.

İŞTE O VİDEO (İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!)

İLK DARBE SERKAN KAYA’DAN GELDİ

Nur Yerlitaş’ın bu söyleminden sonra şarkıcı Serkan Kaya klibini yayınlamaktan vazgeçmiş ve tekrar montaja sokarak Nur Yerlitaş’ın olduğu bölümleri çıkartma kararı almıştı.

DEMET AKALIN DA AFFETMEDİ

Sosyal medya hesabını çok aktif kullanan şarkıcı Demet Akalın da yakın arkadaşı Nur Yerlitaş’ın hesabını takipten çıkardı.

TUĞBA EKİNCİ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

Nur Yerlitaş’ı eleştiren Tuğba Ekinci, “Bu işin peşini bırakmayacağım. O bu camiadan silinecek” demişti. Tuğba Ekinci dün İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na gelerek Nur Yerlitaş hakkında suç duyurusunda bulundu. Tuğba Ekinci savcılığa sunduğu dilekçede, Nur Yerlitaş’ın sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayında gayet ukala ve aşağılayıcı bir tavırla şehitler hakkındaki sözleri sarf ettiğini belirtti.

SÜPERSTAR AJDA PEKKAN DA TAKİBİ BIRAKTI

Ajda Pekkan da sahne kıyafetlerini hazırlayan Nur Yerlitaş’ı sosyal medya hesabından sildi.

ÖYKÜ SERTER DE SİLDİ

Yerlitaş'ı uzun süre birlikte program yaptığı sunucu Öykü Serter de takipten çıkardı.

Nur Yerlitaş'ın skandal sözlerinden önce 1.4 olan takipçi sayısı skandal sözlerinden sonra 1.3'e düştü...
  • Bu Haberi