MAGAZİN HABERLERİ

Özge Ulusoy'un hatıraları depreşti!

Özge Ulusoy'un hatıraları depreşti!

Önceki gün eski sevgilisi Hacı Sabancı ile sık sık gittiği Paris'teki otelde olan Özge Ulusoy, aynı odadan bu kez yalnız fotoğraf çektirdi. Ünlü mankenin, sosyal medyada yaptığı paylaşıma kalp çizmesi "Hacı Sabancı'ya mesaj mı var?" dedirtti.

Takvim Gazetesi'nin haberine göre Özge Ulusoy, önceki gün yaptığı paylaşımlarıyla 2017'de ayrıldığı 6 yıllık eski aşkı Hacı Sabancı'ya mesaj gönderir gibiydi...

Cep telefonunda mesajlarını yakaladığı için terk ettiği ünlü model için o dönem "Yazışmalar; planlama, hakaret ve nefret içeriyordu, Özge'nin beni sevmediğini anladım. Ben onun için bir projeymişim" diyen Hacı Sabancı, Özge Ulusoy defterini de bir daha açılmamak üzere kapattı. Ancak Özge Ulusoy'un paylaşımları, şimdilerde sosyetik Nazlı Kayı ile aşk yaşayan Sabancı'yı unutamadığını düşündürdü.

AMAN NAZLI GÖRMESİN!

Önceki gün Paris'e giden ünlü model, konaklamak için Sabancı ile birçok defa gittiği 'Plaza Athenee' isimli lüks oteli ve romantik tatillerinde kaldığı odayı seçti. Bununla kalmayan Ulusoy, instagram'ın hikaye bölümünde odadan yaptığı paylaşıma 'kalp' çizdi.

Özge Ulusoy'un daha önce birçok defa Hacı Sabancı ile poz verdiği otelden tek başına ve kalpli yaptığı paylaşımlar "Özge, Sabancı'ya mesaj mı gönderiyor?" yorumlarına neden oldu. 


  • Bu Haberi