MAGAZİN HABERLERİ

Ramazan Aslan arananlar listesinde

Ramazan Aslan arananlar listesinde

İnternet üzerinden uyuşturucu pazarlayanlara, özendirici paylaşım yapanlara yönelik 29 ilde eş zamanlı düzenlenen narkotik operasyonunun Adana ayağında 6 kişi gözaltına alındı. 'Adana merkez, patlıyor herkes' şarkısıyla ünlenen Ramazan Aslan ise, arananlar arasında yer alıyor.

İHA'da yer alan habere göre Emniyet Genel Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Daire Başkanlığı ile Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı’nın koordinasyonunda başlatılan operasyonda 81 kişi hakkında gözaltı kararı çıkarıldı. Adana’da göreve giderken, kendi kullandığı motosikletle taksiye çarpıp şehit olan polis memuru Arda Can’ın isminin verildiği, 29 ilde gerçekleştirilen eş zamanlı operasyonun Adana ayağında da 6 kişi gözaltına alındı.

Gözaltına alınanların internet ortamında uyuşturucu kullanımını özendiren içerikte paylaşımlarda bulundukları belirtildi.

"Adana Merkez Patlıyor Herkes" aranıyor

Operasyonun Adana ayağında "Adana Merkez Patlıyor Herkes" şarkısını seslendiren ve milyonlarca kişi tarafından Youtube üzerinden dinlenen Ramazan Aslan'ı da yakalamak için çalışma başlattı.

Doğan Tarda gözaltında

Operasyonun İstanbul ayağında, "Yansın Geceler, Semt Oturuşu, Abin Dizo Bremin ve Bonzai Bom" gibi şarkıları seslendiren, milyonlarca kişi tarafından Youtube üzerinden dinlenen Doğan Tarda'da gözaltına alındı. Ünlü sanatçı Doğan Tarda gözaltına alındı.
  • Bu Haberi