MAGAZİN HABERLERİ

Sacit Aslan: "Allah insanlara düşmanın bile şereflisini versin"

Sacit Aslan:

Uğradığı kahpece saldırının detaylarını "2. Sayfa" programına anlatan Sacit Aslan, şüphelendiği kişilerin olduğunu ve bugün savcılığa başvuracağını söyledi.


Sacit Aslan, dün sosyal medya hesabı Instagram'dan evinin önünde kimliği belirsiz kişiler tarafından saldırıya uğradığını duyurmuştu. Konu hakkında "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" programına telefonla bağlanarak açıklama yapan Sacit Aslan, bugün savcılığa giderek şikayetçi olacağını söyledi.

EVİNİN ÖNÜNDE KAHPECE BİR SALDIRIYA UĞRADI

Sacit Aslan, yaşadığı anları şu sözlerle anlattı: "Dün ikindi saatinde biri gelip 'Burada trafik sıkışıktı arabanıza sürttüm bir gelip bakar mısınız?' diyerek beni dışarıya çağırdı. Bende gidip baktım beyaz küçük bir çizik vardı. Ben de 'Canın sağ olsun mala gelsin yapacak bir şey yok' dedim.

Sonra o adam arabasına binip biraz ilerledikten sonra arkamdan yüzünü göremediğim yapılı bir başka adam gelip gözüme yumruk attı. Ayağımda terlik olduğu için takılıp yere düştüm vurmaya devam ettiler. O sırada eşim Yasemin Hanım kişilerden birinin bilekliğini almış. Üzerinde muhakkak parmak izi vardır. Evimin etrafında güvenlik kameraları da var. Şüphelendiğim iki kişi var bugün savcılığa giderek şikayetçi olacağım. Allah insana düşmanın bile şereflisini versin. Benim hayatım yiğit kabadayıların arasında geçti. Onlar hakiki yiğit adamlardı. Onlar böyle arkadan iş yapan adamlar değildi."

İzlemek için haberin videosuna TIKLAYINIZ!..
  • Bu Haberi