MAGAZİN HABERLERİ

Seren Serengil Çağlayan Adliyesi'nde

Seren Serengil Çağlayan Adliyesi'nde

Beyaz TV'de yayınlanan "Söylemezsem Olmaz" programında Seren Serengil'in Çağlayan Adliyesi'nde teslim olduğu haberine yer verildi. Yayına bağlanan Serengil'in avukatı Ersoy Akdemir de Serengil ile adliyeden çıkış yaptıklarını ve Bakırköy Kadın Cezaevi'ne hareket ettiklerini söyledi.


Gülben Ergen’in avukatı Altın Mimir, müvekkilinin eski eşi Erhan Çelik ile boşanma süreciyle ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan ve hakaret ettiği iddiasıyla Seren Serengil hakkında tedbir kararı verilmesini talep etti.

15 GÜNDEN 30 GÜNE KADAR HAPİS CEZASI VERİLEBİLECEK

İstanbul 10. Aile Mahkemesi, 17 Ekim 2017 tarihinde, Seren Serengil'in tedbiren 6 ay süreyle Ergen’e, 30 metreden fazla yaklaşmama, hakaret etmeme, şiddet uygulamama tedbir kararı verdi.

Gülben Ergen’in tedbir kararını rağmen kendisine omuz attığı, tedbir kararını ihlal ettiği gerekçesiyle Seren Serengil hakkında suç duyurusunda bulundu.

Cumhuriyet savcılığının talebini değerlendiren İstanbul 11. Aile Mahkemesi, Seren Serengil hakkında, 3 gün tazyik hapsi karar verdi.

Ayrıca, Seren Serengil’in mahkemenin tedbir kararını bir kez daha ihlal etmesi durumunda, 15 günden da 30 günü tazyik (zorlama) hapsi verileceğine ilişkin uyarılmasına karar verildi.

Beyaz TV'de yayınlanan "Söylemezsem Olmaz" programında Seren Serengil'in Çağlayan Adliyesi'nde teslim olduğu haberine yer verildi. Yayına bağlanan Serengil'in avukatı Ersoy Akdemir de Serengil ile adliyeden çıkış yaptıklarını ve Bakırköy Kadın Cezaevi'ne hareket ettiklerini söyledi.

Habere ilişkin görüntüleri izlemek için haberin videosuna TIKLAYINIZ!..

  • Bu Haberi