MAGAZİN HABERLERİ

Seren Serengil ‘özgürlük şovu’ sergiledi!

Seren Serengil ‘özgürlük şovu’ sergiledi!

3 günlük zorlama hapsini adeta bir gösteriye dönüştüren Seren Serengil, dün cezaevinden çıkarken de ‘özgürlük şovu’ sergiledi.

Takvim Gazetesi'nden Aydın Hamza'nın haberine göre Gülben Ergen'in aleyhinde çıkarttığı konuşmama yasağına uymadığı için 3 günlük zorlama hapis cezasına çarptırılan Seren Serengil, dün sabah özgürlüğüne kavuştu. Geçtiğimiz Cuma Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'ne giren Serengil'in şovu tahliyesi sırasında da sürdü. Ünlü şarkıcının, tahliyesi sırasında da çekilen görüntüler an be an sunuculuk yaptığı programda yayınlandı.

LÜKS BAVULLA ÇIKTI!

Koğuşun krokisini avukatı aracılığıyla paylaştığı için eleştirilen Serengil'in yanına aldığı eşyalar da "Sanki tatile gitti" dedirtti.Sevgilisi Yaşar İpek'in beklediği Seren Serengil'in eşyalarını görevliler aracına taşıdı. Serengil'in cezaevinden 3 bin 500 dolarlık (yaklaşık 13.000 TL) Louis Vuitton marka valizle çıkması dikkat çekti.

Diğer bir görevlinin de taşıdığı semaveri Serengil'in aracına yerleştirmesi gözlerden kaçmadı.

Cezaevinden yüzünde makyajı ve güneş gözlüğüyle çıkan Serengil'in bu şovu yine tepki çekti. Bu arada ünlü sunucu, İnsan Hakları Mahkemesi'ne başvuracağını açıkladı.AYDIN HAMZA / TAKVİM GAZETESİ


  • Bu Haberi