MAGAZİN HABERLERİ

Seren Serengil'den Esra Erol'un açıklamasına tepki

Seren Serengil'den Esra Erol'un açıklamasına tepki

Seren Serengil, Esra Erol'un "Gideceğim" diye açıklama yapmasına kızdı: "Bir insan gidecekse çeker gider şova gerek yok..."


Esra Erol’dan evlilik programlarının sonu geliyor haberlerine dünkü yayınında yanıt gelmişti...

Canlı yayında açıklama yapan ve sezon sonunda artık bu mesleği yapmayacağını ima eden Esra Erol şunları söylemişti: “Vallahi efendim, kaldırın bu programları siz de kurtulun, ben de kurtulayım. 10 yıldır ekrandayım 10 yıldır bu programı yapıyorum ve bir yere taşımaya çalıştım. Çok emek verdim, bir çocuğu büyüttüm... Ama son 2 yılda geldiği nokta artık beni hayatımdan, insanlığımdan çıkarttı."

Esra Erol sözlerine şöyle devam etti; "Ben artık pes ettim. bu kadar söylüyorum. Sezon sonuna kadar Allah'ın izniyle yapıcam, ondan sonra... Ben onursuz bir insan değilim! Ben o haberlerin, o karelerin içerisinde olmak isteyen biri değilim. Benim onurum, benim gururum, benim vicdanım, benim şerefim, yaptığım her şeyden çok daha önemli. Çünkü ben babamdan bunu öğrendim. Kazanacağım paradan daha da önemli. Ben onursuz bir insan değilim. Benim şerefim, benim onurum her şeyden daha önemli. Ben babamdan böyle öğrendim çünkü. Yok artık! Bir yerlerde çamur varsa o çamur ise size de bulaşıyor. Ben o çamurla yaşayamam.”

Esra Erol’un bu konuşmayı yaparken sesinin titrediği ve gözyaşlarını tutmakta zorlandığı dikkat çekmişti.

ESRA EROL: "BEN ÇAMURLA YAŞAYAMAM" (VİDEO)

Bugün Star TV'de bir magazin programında yorumculuk yapan sanatçı Seren Serengil, Erol'un dünkü açıklamasını samimi bulmadığını ve tiyatral bulduğunu ifade ederek "Bir insan gidecekse çeker gider şova gerek yok" dedi.

Program konuğu Zuhal Topal ise yaptığı programın arkasında olduğunu söyleyerek; Erol'un sözlerine göndermede bulundu.

İzlemek için haberin videosuna TIKLAYINIZ!..
  • Bu Haberi